Miłość do starszego.

Miłość do starszego.

8.2K Reads 460 Votes 10 Part Story
Coori By NCoori Updated Jan 07

Amanda Hale prowadzi zwykłe życie. Właśnie dostała się na wymarzone studia, wszystko zmierza ku opuszczeniu rodzinnego miasta. Wtedy niespodziewanie na jej drodze pojawia się dwóch tajemniczych mężczyzn. David jest gwiazdą klubu piłkarskiego. Ma wszystko -pieniądze, sławę i kobiet na pęczki. Damon jest na ostatni roku medycyny. Jest ułożonym facetem, z gotowym planem na przyszłość. Wydawać się mogło, że drogi tej trójki nigdy nie powinny się zbiegnąć. Jednak Ama, po namowach koleżanki decyduje się na wyjście, które odmieni jej dotychczasowe życie na zawsze. Trudne wybory. Dreszczyk emocji i niepewność to tylko przedsmak tego co kryje się w tej książce. Amanda będzie musiała dokonać wybory, który wpłynie na życie całej trójki. Zostanie z doświadczonym i dwukrotnie starszym Davidem, czy wybierze Damona, który daje jej stabilizacje i poczucie bezpieczeństwa? Dwie rożne miłości, dwa rożne związki, które w ostateczności tworzą całość.

  • miłosny
  • miłość
  • namiętność
  • pasja
  • trójkąt
Halusien Halusien Jan 08
Już jakiś czas temu czytałam tę opowieść i żal mi było gdy zniknęła! Mam nadzieję, że teraz dane mi będzie doczytać do końca. Pozdrawiam!
sweetchious sweetchious Jul 05, 2017
zakochalam sie w gosciu na samej gorze okladki. Ktos ma namiary na insta?
MagdalenaNieka MagdalenaNieka Jul 24, 2016
Zapowiada się ciekawie i bardzo chetnie przeczytam ciąg dalszy :-)
BeataKowalska5 BeataKowalska5 Apr 19, 2016
Fabuła zapowiada się ciekawie, chętnie poczytam dalej, ale przejrzyj tekst, wkradło się kilka literówek ;-)
NSAleksandra NSAleksandra Jul 23, 2016
Może być całkiem fajne. Fabuła z opisu przypomina mi trochę Amber I jeśli Twoje opowiadanie będzie tak świetne jak ta książka to będę czytać z  zapartym tchem:) pozdrawiam
KajaKaja131 KajaKaja131 Sep 04, 2016
Niecierpliwie czekam na ciąg dalszy.....zapowiada się baaaaaaaaaardzo ciekawie :)