NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
I'm in love with him(Shqip)

I'm in love with him(Shqip)

9.1K Reads 738 Votes 20 Part Story
-Proud blue eyed- By edra13 Updated Mar 11

Irisi,nje vajze 17 vjecare,merr nje lajm nga e ema.Mamaja e saj do martohet me dike tjeter,i cili do behet edhe babai i saj i ri,por ai ka nje djale sa Irisi.
Pasi ata martohen dhe shkojne ne muaj mjalti,Irisi do njihet me vellain e saj te ri.
Ngacmimet sa vine e shtohen.....

Ina222 Ina222 Apr 16, 2016
Uaaaaaa sa djal I shkathet jo vetem e puth por edhe e shpall veten shoku I saj I RI I klases
AxZxJxQ AxZxJxQ Apr 21, 2016
Where's daf boyyy i can feel it i can smell the drama already where's dan's boy 🙈