I'm in love with him(Shqip)

I'm in love with him(Shqip)

15.4K Reads 1.1K Votes 26 Part Story
-Proud blue eyed- By edra13 Updated Sep 01

Irisi,nje vajze 17 vjecare,merr nje lajm nga e ema.Mamaja e saj do martohet me dike tjeter,i cili do behet edhe babai i saj i ri,por ai ka nje djale sa Irisi.
Pasi ata martohen dhe shkojne ne muaj mjalti,Irisi do njihet me vellain e saj te ri.
Ngacmimet sa vine e shtohen.....
Do te zgjase kjo dashuri?Apo do te shuhet?

KamelaMela KamelaMela Jul 09
Jam e re ktu dhe nk e di mir si funksionon kjo mund tma shpjegoj njeri
Ina222 Ina222 Apr 16, 2016
Uaaaaaa sa djal I shkathet jo vetem e puth por edhe e shpall veten shoku I saj I RI I klases
AxZxJxQ AxZxJxQ Apr 21, 2016
Where's daf boyyy i can feel it i can smell the drama already where's dan's boy 🙈