SERT BELA

SERT BELA

2.3M Reads 110K Votes 60 Part Story
Zeynep B. By zeynep_bayramm Updated Sep 09

×××
"Neden bu kadar sinirlisin?" alev saçan bal gözleri gözlerimi buldu.

Ellerini saçlarından geçirirken adeta saçlarını yoluyordu. Alayla güldü. 

"Neden bu kadar sinirliyim?" yüzüme doğru kükrediğinde istemsizce bir adım geriledim. 

Çıplak ayaklarım çakıl taşlarının üzerinde hafif sızısını belli etmişti. Arkasını dönüp arabanın kaputuna bir tekme savurdu. Çıkan sesle korkuyla yerimde sıçradım. Sormak istedigim bir soru vardı ama cevabından korkuyordum. Boğazımdaki kuruluk nedeniyle yutkunamadığımı hissettim.

"Aşık olduğun...kızla mı ilgili?"alayla kahkaha attı. Sinirli bir gülüştü. Neden sinirle güldüğüne anlam veremesemde içim burkuldu.

"Aşık olduğum kız..." dedi ve tekrar güldü.

Ruhsuz bir gülüştü. Normal gülüşlerinin aksine etrafa neşe saçmıyordu. Midemdeki tavukları kanatlandırmıyordu. Gözlerimi aydınlatmıyordu. Sadece içimi yakıp kavuruyordu. 

Yere sert bir tekme savurdu. Yerde bulunan çakıl taşları uçurumdan aşağıya yuvarlanırken kulaklarımda hoş bir tını bırakmıştı. 

Yerinde bir tur dönerken ellerini saçlarından sertçe geçirdi. Delirmiş gibiydi. İşte o an aldığım cevap beklediğimin aksine iliklerime kadar titretti bedenimi.

"O KIZ SENSİN APTAL"

×××

14.04.2016

GKE #2 ~1.sırada olmak dileğiyle^^~

*Wattpad'de Sert Bela isimli ilk ve tek hikayedir. Hiç bir şekilde kopyalanamaz!*


 [Hikayenin adından yahut da görünüşünden sıradan ve klişe bir kitap andırsa da okuduğunuzda elinizden bırakamayacağınız, her türlü klişeden uzak bir kitaptır. 

Bu kitapta tutku, ihtiras ve şehvetli bir aşk yok. Bu kitap aşkın masum, saf ve en güzel halini anlatıyor. Sizleri de pişman olmayacağınız bu serüvende yanımızda görmek istiyoruz.]


{Ç}alıntı konusunda yasal işlemler başlatılacaktır! Bu konuda oldukça ciddiyim.

_a_r_n_r _a_r_n_r 6 days ago
Bence klişe değil ben çok beyendim normalde erkek okulun sahibi olur döver felan ama burda kız böyle çok komik ve güzel klişede değil☺️☺️
AeshasTic AeshasTic Aug 21
Abisi olan tüm kızların bildiği abi sözlerini paylaştığım Bir Abinin Düşünceleri kitabıma seni de beklerim (: karşılıklı vote ve takip
Lovegirls2 Lovegirls2 Aug 21
Kitabımıza bir 👀 atarmısınız desteğe ihtiyacımız var
aleynadxds aleynadxds Aug 20
yok eniştemin eltisinin yeğeninin kızının komşusunun kankası
mklbsss mklbsss Aug 22
Aşık oldum galiba anasını satıyım ya. Bu nasıl güzel bi cümle. Çok iyi yazarcım o kadar etkilendim ki bu kitabı binlerce kere okuyabilirim.
leylvaveyl leylvaveyl Aug 28
karşılıklı takip ve hikaye desteği :)https://www.wattpad.com/story/19749102
               DİKKAT! BU HİKAYE HAYAL ÜRÜNÜ DEĞİLDİR
               .