BAĞ BÜYÜCÜLERİ

BAĞ BÜYÜCÜLERİ

6.8K Reads 755 Votes 34 Part Story
nurkckk By nurkckk Updated 2 hours ago

Irklar, iki haftadır korkunç bir olayın için düşmüşlerdi. Her gün vahşi ölüm haberleri alıyorlardı ve işin kötüsü suçlu hala bulunamamıştı. Aslında büyücüler için daha kötü bir durum vardı. 

Kimse geçmişleri yüzünden büyücüleri sevmezdi hatta korkunç yaratıklar oldukları söylenirdi. Hepsi büyücü olmanın katil olmaktan bile beter olduğunu düşünüyordu. Ama son iki haftada katil büyücü düşüncesi bütün türlerin içini ürpertiyordu. Elementler, Verandlar, Yeraltı Devleri ve daha onlarca tür emindi ki katil bir büyücüydü.

Bu yüzden cadılar için zor günler geri dönmüştü. Büyücülük okuluna giden Hayley ve arkadaşları içinde aynı şey geçerliydi. Güçler Akademisi Kurulu, okullarına bulaşmış üstlerinde baskı kuruyordu. Verandlar koridorlarında dolaşıp kibirli bakışlarla onları ezmeye çalışıyordu. 

Katil bir büyücü müydü?

Ya da şöyle soralım; Geçmiş geleceğe taşınır mıydı?

asenaec asenaec Jun 16
Çok güzel olmuş. Gerçekten tam da aradığım gibi bir fantastik kitap. Genelde okuduğum kitaplarda cadılar sevilirdi ama sen daha değişik bir şey yazmışsın. Çok hoş.
Kurgunun farklı olmasını sevdim artık benzer hikayeler okumaktan sıkılmıştım guzel bir nefes alma oldu tesekkurler ☺
İnsan büyücü olduğu için üzülürmü hiç saçmalama kız sevin dlslsşcçdşvöf
Aleresila Aleresila Jun 20
Maisie'yi bana verin gerisi sizin olsun akdlkfj bu nasıl bir tatlılıktır. Karakterler içime sindi açıkçası sadece nedense Hayley'de biraz huzursuz hissettim ama önemsiz bir şey o da. 
               
               Bol ilham dileyen bir okurdan...
Vay karakterlerin hepsi birbirinden iyi güzel tercihler yapmışsın :)
voidrick voidrick May 07
Adam adam çıkmayabilir güvenmiyorum poh da çıkabilir 😂😂😂