Harry Potter Pechowa Siódemka

Harry Potter Pechowa Siódemka

13.1K Reads 1.3K Votes 26 Part Story
Zigi By kill336 Completed

Harry Potter w wieku 11 lat nie otrzymuje listu do Hogwartu i wychowuje się wśród mugoli, całkowicie nieświadomy świata magii. Wszystko zmienia się po jego szesnastych urodzinach. W nocy męczą go dziwne sny, wizje, w mieście Londyn zawala się wieżowiec, a jeszcze tego samego dnia ktoś po niego przybywa. Świat Pottera wywraca się do góry nogami. Żeby tego było mało odnajduje dziennik, niegdyś należący do chłopaka imieniem Milo. Harry próbuje odnaleźć i skontaktować się z tajemniczym chłopakiem. Jednak to zawsze on odnajduje jego.
***
- Tak. Tom... Voldemort był odrobinę przesądny. Wierzył, że siódemka to magiczna liczba. Szczęśliwa - wyjaśnił nie przerywając okrężnego marszu. - Tak naprawdę dla niego była pechowa. Bardzo pechowa siódemka.
- Dlaczego?
- Bo ostatnim z jego horkruksów stał się człowiek. A człowiek nie ma prawa zostać horkruksem, bo dwie dusze mogą się przypadkiem połączyć.
- I istnieje ryzyko rozpadu - dodał Harry. - To byłoby niebezpieczne dla horkruksa i dla jego nosiciela. Dlatego zwykle zamyka się je w przedmiotach martwych lub zwierzętach, których dusze nie są kompatybilne i eliminują ryzyko.
- Odrobiłeś pracę domową. Bardzo dobrze. Zaoszczędzi mi to wielu słów. - Milo chyba był zadowolony.
- Wiesz, czym są te przedmioty?
- Tak. Mam go nawet przed sobą - powiedział rozkładając ramiona w stronę Harry'ego, jakby chciał ruszyć go objąć.
***
Zapraszam na opowieść pełną tajemnic !

luzak13 luzak13 Apr 16
Aż założyłem konto, żeby skomentować. Przeczytałem kilka rozdziałów i opowiadanie jest świetne! Super pomysł i wykonanie, a późniejsze rozdziały to już w ogóle.
               Extra opowiadanie!
Nie, żebym się czepiała czy coś ale to imię pisze się 'Paul'
Wiloow Wiloow May 27
Czy miejsce bety jest jeszcze wolne? Jeżeli tak, to się zgłaszam :)