Harry Potter Pechowa Siódemka

Harry Potter Pechowa Siódemka

19.7K Reads 1.8K Votes 26 Part Story
Zigi By kill336 Completed

[ZAWIESZONE]
Harry Potter w wieku 11 lat nie otrzymuje listu do Hogwartu i wychowuje się wśród mugoli, całkowicie nieświadomy świata magii. Wszystko zmienia się po jego szesnastych urodzinach. W nocy męczą go dziwne sny, wizje, w mieście Londyn zawala się wieżowiec, a jeszcze tego samego dnia ktoś po niego przybywa. Świat Pottera wywraca się do góry nogami. Żeby tego było mało odnajduje dziennik, niegdyś należący do chłopaka imieniem Milo. Harry próbuje odnaleźć i skontaktować się z tajemniczym chłopakiem. Jednak to zawsze on odnajduje jego.
***
- Tak. Tom... Voldemort był odrobinę przesądny. Wierzył, że siódemka to magiczna liczba. Szczęśliwa - wyjaśnił nie przerywając okrężnego marszu. - Tak naprawdę dla niego była pechowa. Bardzo pechowa siódemka.
- Dlaczego?
- Bo ostatnim z jego horkruksów stał się człowiek. A człowiek nie ma prawa zostać horkruksem, bo dwie dusze mogą się przypadkiem połączyć.
- I istnieje ryzyko rozpadu - dodał Harry. - To byłoby niebezpieczne dla horkruksa i dla jego nosiciela. Dlatego zwykle zamyka się je w przedmiotach martwych lub zwierzętach, których dusze nie są kompatybilne i eliminują ryzyko.
- Odrobiłeś pracę domową. Bardzo dobrze. Zaoszczędzi mi to wielu słów. - Milo chyba był zadowolony.
- Wiesz, czym są te przedmioty?
- Tak. Mam go nawet przed sobą - powiedział rozkładając ramiona w stronę Harry'ego, jakby chciał ruszyć go objąć.
***
Zapraszam na opowieść pełną tajemnic !

Nie wiem, dlaczego, ale śmieję się jak opętana :')
               'Bum...' xD
luzak13 luzak13 Apr 16, 2016
Aż założyłem konto, żeby skomentować. Przeczytałem kilka rozdziałów i opowiadanie jest świetne! Super pomysł i wykonanie, a późniejsze rozdziały to już w ogóle.
               Extra opowiadanie!
JoshieDun_28 JoshieDun_28 Jul 01, 2016
Nie, żebym się czepiała czy coś ale to imię pisze się 'Paul'
Wiloow Wiloow May 27, 2016
Czy miejsce bety jest jeszcze wolne? Jeżeli tak, to się zgłaszam :)
Daniel_Zablocki Daniel_Zablocki Dec 11, 2016
No nie powiem prolog mnie zainteresował. Ciekawie piszesz. A przypomnienie o gwiazdce mnie rozmawiało z uwagi na to ze zawsze zapominam na bieżąco dawać i muszę sie wracać :P :)