Nirvana: the Alternative Story

Nirvana: the Alternative Story

6.6K Reads 700 Votes 21 Part Story
Emi✌ By PlayingtheAngel94 Updated Aug 14

Czy odważysz się wtargnąć do świata deszczowych dzieci? Uważaj oraz pamiętaj - One nie znają litości.

***
 
 Przyjaźnisz się z muzykami z zespołu, na który to jeszcze parę lat temu nikt by nie stawiał. Teraz jednak dziwnym trafem są rozpoznawalni - I to jak! A ty niezmiennie od tego czasu trwasz przy nich, z dnia na dzień coraz bardziej nie mogąc wyjść z podziwu jaki ten świat jest posrany...
 
 Rose osobiście poznała cały skład Nirvany jeszcze za czasów Bleach, przypadkiem wpadając na Krista po koncercie. Dość niewinnie, więc zaczęła się jej podróż w brudny świat tamtejszego show-biznesu. Od tej pory towarzyszyła im w najważniejszych dla nich momentach, widziała wiele wzlotów, ale także i drastycznych upadków grupy. Spoglądała ukradkiem na coraz bardziej pogarszający się stan Kurta... Nie miała, jednak zamiaru pozostać bierna, postanowiła mu pomóc mimo ogromnej nienawiści jaką pałała do niej Courtney. Mimo to kłótnie wciąż narastały. Kurt chciał odejść. Courtney, jednak nie dawała za wygraną. 
 
 Czy pojawienie się Rose na zawsze odmieni bieg historii?
 
 
 Okładka wykonana przez wspaniałą @Meargy ❤


***

Sami oceńcie czy obecnie nie jest to zwykłe seattle'owskie rakowisko :)

Z góry przepraszam za występujące szczególnie w początkowych rozdziałach niedociągnięcia, ciągnące się w nieskończoność przedramatyzowane sceny oraz inne kłujące raczej nie tylko me oczy szczegóły. Kiedy tylko ta historia doczeka się swego zakończenia, obiecuję Wam korektę generalną z jeszcze bardziej rozszerzonymi wątkami.

Jeśli zauważycie coś niepoprawnego w znajdującej się dalej treści o czym nie poinformowali mnie pozostali czytelnicy - po cóż się bezsensu powtarzać? - dajcie znać!


© PlayingtheAngel94 | 2016-

- - Apr 11
 #1 Nirvanę uwielbiam. Klasyka muzyki. Bez zaprzeczenia. Moje klimaty. A teraz do rzeczy.
Niesamowicie zapowiadająca się historia. Po tym co napisałaś liczę na prawdziwą bombę jak nacisnę przycisk "Kontynuuj Czytanie Kolejnej Części"! Świetny styl pisania, aż nie można się oderwać! Good luck! Tylko słodzić!
- - Apr 11
"Muszę zawołać kogoś... pomoc... Dave, Krist, Courtney... kogokolwiek!" W stanie oszołomienia człowiekowi cieżko się skupić. Myśli najpierw hasłami. Problem - pomoc. Pomoc - czyja. Itp itd
- - Apr 11
Ten fragment zamieniłabym z następującym po nim akapitem. Wyjaśniłoby to zdenerwowanie głównej bohaterki. Czytelnik widzi jedynie to, co pokazuje mu autor.
kostka12 kostka12 Mar 31
Prolog jest super ;)
               Resztę przeczytam jutro ponieważ dosłownie padam z nóg :D
Alien79 Alien79 May 04
Obiecuje sobie czytać .Kocham Kurta ,w wielu osobach on wciąż żyje .❤
               Zgarniam do bibloteki i daje szansę .Oby czas mi dopisał ;)