Chwile Chłodu

Chwile Chłodu

3.6K Reads 478 Votes 20 Part Story
Martwy Kruk By MeredithSaeth Updated 2 days ago

Świat, w którym nikt oficjalnie nie zakazuje uczuć, ale jeśli je posiadasz, to jesteś uszkodzony i... wyjątkowy.

Teevare Luekastle ma wielkiego pecha i zarazem ogromne szczęście, bo spotyka się z przeznaczeniem szybciej niż powinna. Trafia do Dzielnicy Ciepłych - miejsca nie tak złego jak wielu je opisuje. Z czasem odkrywa przerażającą prawdę o świecie, w którym żyje i odczuwa jego atmosferę na własnej skórze. Fakty zamieniają się w tajemnice, proste słowa w kłamstwa. Nowi przyjaciele nie zasługują na etykietkę przyjaciół.

Objęcia Chłodu przynoszą naprawdę zimne chwile.

#10 w Science Fiction - 23.10.2016r.

colonel__ colonel__ Apr 09, 2016
Nie lubię cię. Ja tu mam za tydzień egzamin i powinnam się do niego uczyć, a ty takie ładne rzeczy publikujesz :o Nie zdam przez ciebie do liceum, zobaczysz ;)  (laureat z ruskowo jazyka, ale ćśś...)
Day--Dreamer Day--Dreamer May 01, 2016
Mam jeden mały komentarz. "Słowa tabu" to słowa zakazane, a tobie chodziło chyba o coś innego :)
wiecznyr wiecznyr May 05, 2016
Podoba mi się, a nawet więcej - brzmi znajomo - ale nie w złym sensie! Nie jak plagiat, jak... coś bliskiego. Może trafiłem? Może słyszałaś o Wiecznyrze? Warto spróbować... Zabieram się za czytanie kolejnych części, może tam znajdę więcej wskazówek.
Julka_is_a_penguin Julka_is_a_penguin Apr 10, 2016
Świetne, moje pierwsze sci-fi i chyba zacznę obkręcać się w tych tematach dzięki tobie. Miło się czyta a okładka wpada w oko, tylko szkoda że nie ma znaków diakrytycznych ("L–Ł" "S–Ś" "E–Ę")
PastelAvrey PastelAvrey Apr 10, 2016
Bardzo mi się podoba, zawsze podchodzę z dystansem do opowiadań tego typu na wattpadzie, bo trudno jest znaleźć takie które przyjemnie się czyta i nic nie gryzie w oczy. Twoje zapowiada się świetnie!
Voyjoy Voyjoy Dec 18, 2016
bez ę - których wydaje się. bez swoją przy naturalności, i w końcu wyróżnia się czy wydaje się być zwyczajna? - Jedno zdanie zaprzecza poprzedniemu.