Mé jméno, má krev III (Harry Potter FF)

Mé jméno, má krev III (Harry Potter FF)

550K Reads 32K Votes 74 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Completed

III. díl trilogie
Od poslední války s Pánem zla uplynulo dvacet let, během kterých celá kouzelnická společnost prošla mnohými změnami. Válka tak strašná, že poznamenala dvě generace kouzelníků a čarodějek, jejichž děti nemají tušení, kolik úsilí rodiče vynaložili a kolik toho obětovali, aby byl pro ně svět bezpečnější. Jenže dá se zlo skutečně porazit? A pokud ne, budeme schopni se mu znovu postavit?
Azkaban po dvou desítkách let otevírá své brány a pouští na svobodu bývalé Smrtijedy. V Bradavicích se mezitím schyluje k významné mezinárodní soutěži a před novou generací hrdinů stojí několik výzev a velkých dobrodružství. Všichni pociťují tíhu jmen, která nesou. Jakými činy se mohou vyrovnat svým rodičům? Znamená ještě něco v novém světě čistá krev? Nebo se kouzelnický svět po pádu lorda Voldemorta nadobro změnil?

Závěrečný díl trilogie Mé jméno, má krev III jsem rozepsala v roce 2011, proto nemá nic společného s Harry Potter a Cursed Child, drží se tehdy dostupných informací poskytnutých JKR. Pro orientaci v postavách a jejich vztazích je lepší znát předcházející díly, není to však podmínkou (jako pomůcka vám můžou sloužit Rodokmeny dostupné na mém profilu).
Většina postav patří do kánonu JKR.

30.6.2017 #1 ve Fan Fikce