NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mé jméno, má krev III (Harry Potter FF)

Mé jméno, má krev III (Harry Potter FF)

164K Reads 15.2K Votes 72 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Updated 2 days ago

III. díl trilogie
Od poslední války s Pánem zla uplynulo dvacet let, během kterých celá kouzelnická společnost prošla mnohými změnami. Válka tak strašná, že poznamenala dvě generace kouzelníků a čarodějek, jejichž děti nemají tušení, kolik úsilí rodiče vynaložili a kolik toho obětovali, aby byl pro ně svět bezpečnější. Jenže dá se zlo skutečně porazit? A pokud ne, budeme schopni se mu znovu postavit?
Azkaban po dvou desítkách let otevírá své brány a pouští na svobodu bývalé Smrtijedy. V Bradavicích se mezitím schyluje k významné mezinárodní soutěži a před novou generací hrdinů stojí několik výzev a velkých dobrodružství. Všichni pociťují tíhu jmen, která nesou. Jakými činy se mohou vyrovnat svým rodičům? Znamená ještě něco v novém světě čistá krev? Nebo se kouzelnický svět po pádu lorda Voldemorta nadobro změnil?

Závěrečný díl trilogie Mé jméno, má krev III jsem rozepsala v roce 2011, proto nemá nic společného s Harry Potter a Cursed Child, drží se tehdy dostupných informací poskytnutých JKR. Pro orientaci v postavách a jejich vztazích je lepší znát předcházející díly, není to však podmínkou (jako pomůcka vám můžou sloužit Rodokmeny dostupné na mém profilu).
Většina postav patří do kánonu JKR.

6.4.2017 #2 ve Fan Fikce

Stazi007 Stazi007 Apr 28
Proč je Nikolaos Lola?(myslím tím, jak vzniklo to jméno Lola)
Hele, když to čtu takhle zpětně, on byl o rok starší?:D Lolu teda vykopli v šestém?:D
224nosorozec 224nosorozec May 30, 2016
Krásná kapitola. Je super číst už o třetí generaci:). 
               Budu se těšit na další kapitolu.
patnax002 patnax002 Dec 10, 2016
Nech jde do Zmijozelu. Mimochodom keď sa narodila svietil ten mesiac? 😂😂😂
PinkGepard PinkGepard Dec 22, 2016
Super delší kapitoly. Více krásného čtení na jeden zátah. Doufám, že se Lola dozví kdo je její otec. A Draco to pořád neví, že? A tahle část není dokončená, chápu to správně?
Takže tam ještě někam nacpeš Draca nebo té mám přejet bagrem 😂😤