Introducing Tap by Wattpad!
Discover addictive chat stories from your favourite Wattpad writers that will make you go 😮😍🔥
CHECK IT OUT
Mé jméno, má krev III (Harry Potter FF)

Mé jméno, má krev III (Harry Potter FF)

81.7K Reads 7.4K Votes 53 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Updated 3 days ago

III. díl trilogie
Od poslední války s Pánem zla uplynulo dvacet let, během kterých celá kouzelnická společnost prošla mnohými změnami. Válka tak strašná, že poznamenala dvě generace kouzelníků a čarodějek, jejichž děti nemají tušení, kolik úsilí rodiče vynaložili a kolik toho obětovali, aby byl pro ně svět bezpečnější. Jenže dá se zlo skutečně porazit? A pokud ne, budeme schopni se mu znovu postavit?
Azkaban po dvou desítkách let otevírá své brány a pouští na svobodu bývalé Smrtijedy. V Bradavicích se mezitím schyluje k významné mezinárodní soutěži a před novou generací hrdinů stojí několik výzev a velkých dobrodružství. Všichni pociťují tíhu jmen, která nesou. Jakými činy se mohou vyrovnat svým rodičům? Znamená ještě něco v novém světě čistá krev? Nebo se kouzelnický svět po pádu lorda Voldemorta nadobro změnil?

Závěrečný díl trilogie Mé jméno, má krev III jsem rozepsala v roce 2011, proto nemá nic společného s Harry Potter a Cursed Child, drží se tehdy dostupných informací poskytnutých JKR. Pro orientaci v postavách a jejich vztazích je lepší znát předcházející díly, není to však podmínkou (jako pomůcka vám můžou sloužit Rodokmeny dostupné na mém profilu).
Většina postav patří do kánonu JKR.

23.2.2017 #5 ve Fan Fikce

224nosorozec 224nosorozec May 30, 2016
Krásná kapitola. Je super číst už o třetí generaci:). 
               Budu se těšit na další kapitolu.
patnax002 patnax002 Dec 10, 2016
Nech jde do Zmijozelu. Mimochodom keď sa narodila svietil ten mesiac? 😂😂😂
PinkGepard PinkGepard Dec 22, 2016
Super delší kapitoly. Více krásného čtení na jeden zátah. Doufám, že se Lola dozví kdo je její otec. A Draco to pořád neví, že? A tahle část není dokončená, chápu to správně?
Takže tam ještě někam nacpeš Draca nebo té mám přejet bagrem 😂😤
luxicek2001 luxicek2001 Jun 02, 2016
Tak jsem se dočkala! Úžasná kapitola. Hned jsem si oblíbila všechny nové přírustky. Musím přiznat, že jsem na příběhu Mé jméno má krev úplně závislá:). Budu se těšit na novou kapitolu....:)
Snowicek Snowicek Nov 17, 2016
Zapríčinila si plač pri mene Eileen 😭😭 to je proste... krásne ❤
               
                Eileen Princeová však? ❤