Bad Decision /n.h./ √

Bad Decision /n.h./ √

34.9K Reads 3.4K Votes 73 Part Story
Niall's Bae By SmileBabe_ Completed

Špatné rozhodnutí. Přesně takové on udělal. 

Niall Horan, největší děvkař na škole, jeden z těch 'oblíbených' se zničehonic začal zajímat o Bethany Jones, drobnou brunetku, o kterou dřív nezavadil ani pohledem. Začal jí každý večer navštěvovat u ní v pokoji, začal jí pokládat komplimenty, začal jí kupovat dárky a brát na nejrůznější výlety.

Proč? Bylo to opravdu z toho důvodu, že se mu zalíbila a chtěl jí poznat? Nebo to bylo z úplně jiného důvodu.. Z důvodu, který jim oboum zničí a zrujnuje život..?!VAROVÁNÍ!
Je to jeden z mých úplně prvních příběhů, - prvních asi 20-25 kapitol jsem měla předepsaných, tak půl roku dopředu, než jsem to začala vydávat - tak to prosím berte s nadhledem.. Je to strašný nesmysl, občas je to moc unáhlené, někdy naopak se to strašně protahuje, některé věty nedávají smysl, je tam určitě spousta chyb a v neposlední řadě.. Je to strašná slaďárna.. 

~~
[28.6.2016 - 19.11.2016]
Cover by: @stupiditia

jjandaa15 jjandaa15 Jun 28
Aww vypadá to skvěle💕💖už se moc těším na pokračování💕💕💕
newky1 newky1 Jun 28
Oooo to bude bomba! ❤❤❤❤ už teď to miluju je to skvělý 😘😘😘
OMG, tak to je dokonalý💜💜 Co nejdříve další díl, prosím!!💋😲
Je to úžasné. Wow, těším se na pokračování, tohle bude pecka💕💕💕💕
andulink2 andulink2 Jun 29
Niall se mi takhle líbí ještě víc😁 až nato, že se ocucává s kdejakou děvkou je hroznej sexouš😍😁 perverzní Anička na scéně😄 bezva díl😘
Ty kokos😍😍je to len prológ a už viem že to bude suprovy pribeh❤️❤️škoda že už neni cely napisany😂😂ale aspoň sa ma na co viac tesit❤️❤️😂takze Dakujem za písanie úžasného pribehu😘😊