NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Tehlikeli Görev

Tehlikeli Görev

248K Reads 18K Votes 8 Part Story
Mihri Mavi By MihriMavi Updated Feb 19

"Bu o, bu o!" deyip heyecanla beni çekiştirmeye başladı.
 
 "Ne diyorsun hiçbir şey anlamıyorum, ayrıca kolumu koparmaya çalışmaktan vazgeç," diyerek kolumu elinden kurtarıp kızgın bir bakış fırlattım ona doğru.
 
 Beni hiç umursamadı. "Bu o diyorum sana! O işte!"
 
 Bezgince iç çekerken bakışlarımı tekrar çocuğa çevirdim. Boyu oldukça uzundu, omuzları geniş, kolları kaslıydı. Ellerini ceplerine koyup başını kaldırdığında şapkanın altına gizlediği yüzü ortaya çıktı. Tek kelimeyle mükemmeldi. Dalgalı siyah saçları kapkaraydı ve kısa tutamlar halinde gri şapkasının kenarından çıkmış kusursuz yüzünü çevreliyordu. Gözleri koyu renkti, baktıkça insanın içini titreten fırtınalı bir gece kadar soğukluk barındırıyordu. Hafif çatık duran kaşları ise ona sert bir hava katıyordu. Tıpkı sonsuzluğu vaat eden bakışları gibi..
 
 Gözlerimiz buluşunca damarlarımda hafif bir sıcaklığın gezindiğini hissettim, işte o an benim için zaman durdu ve nefes almayı bırakıp donmuşçasına karşımdaki çocuğa bakakaldım.
 
 Bu gerçekten oydu ve karşımdaydı.
 
 Alperen Bozkurt.

GkhanAsan GkhanAsan Feb 19
15 TEMMUZ'DA 3 KAHRAMAN" Adlı hikayemi şiiddetle okumanızı tavsiye ederim. Ömer,Halis ve Demir'in kahramanlık mücadelesi ve vatan uğrunda can verişleri.. 3 kişi tek isimde birleşiyor.
               Devami hikayede ...
zeynep59yy zeynep59yy Feb 23
Arkadaşlar kitao yazıyorum yeni yazmaya başladım lütfen okur musunuz
Bozkurtggtgrt cCc adamin soyadi bile yakisikli aq zhgajabHahajaabjagajansbagsaghahsjh
6 bolum ile nasil bu kadar okuyucu oluyor ki? Bende kitap yazdim. Ve de suan yaziyorum. Kitaplarima bakar misiniz? Ve yeni kitabimada. 
               
               Sevgili okuyucular ve sevgili yazar?
_Rap_c_i_ _Rap_c_i_ Feb 12
Ohh bozkurtt cCc #ölümüne
               Alta kötü yorumlar yazarsanız ecdadınızı sikerim. Sizi köprü de bir sikerim hem avrupa izler hem asya. Sakın ha alta kötü yorumlar yazmayın bulurum.