Araf (Düzenleniyor)

Araf (Düzenleniyor)

218K Reads 10K Votes 15 Part Story
Diana Johnson By DianaJohnson1 Updated Sep 20, 2016

Kader her ikisini de inanılamayacak kadar zor bir yola sürüklemişti.  Hector, ne olduğunu anlamadan ayağa kalkmıştı ve genç kadının yanında bulmuştu kendini."Dökme o inci tanelerini, Lütfen!"İçinde kabaran öfke ve çaresizlik ile genç kadına sıkıca sarıldı. Bu küçük kadına dokunan herkesi yok etmek istiyordu. Tecavüz kelimesini duyduğunda nefes alamamıştı. Sanki kalbini birisi sıkıştırmış ve atmasına engel olmuştu. Bu kadar kısa sürede bu meleğe alışmak çok saçmaydı. İçten içte Hector da biliyordu. Bu kadın metres'ten fazlasıydı. Ona kıyamadığı için bu yolculuğa çıkmışlardı ya zaten. Kadını kendinden uzaklaştırarak yüzünü ellerinin arasına aldı."Benim ol Helena. Şimdi. Herşeyin ile sadece bana ait ol." Büyük bir açlık ile dolgun dudakları kendi arzu dolu dudaklarına hapsetti. Helena, beceriksize adama karşılık vermeye çalıştı.    "Seninim! Herşeyim ile."

HİKAYE GİRİŞİ DÜZENLENMİŞTİR DİĞER BÖLÜMLER EN KISA ZAMANDA DÜZENLENECEKTİR

pixie35 pixie35 Sep 09, 2016
Güzel bir başlangıç olmuş . Devamını merakla  bekleyeceğim. Umarım fazla beklemeyiz ;)
DianaJohnson1 DianaJohnson1 Sep 09, 2016
@pixie35 hikayeyi uzun zaman önce bitirdim bu düzenlenmiş ilk bölüm yarın diğerini yayınlayacağım umarım yetiştirirsem. Çok teşekkür ederim 😚😄
turkuazmavisi55 turkuazmavisi55 Oct 08, 2015
Hareketli, meraklandırıcı bir giriş olmuş. Yazara selamlar.
mavi_112 mavi_112 Sep 19, 2015
Yorum neden bu kadar az ki okuyup vote verenler bence fikrini de söylemeli ...
DERINZILAN DERINZILAN Mar 21, 2015
Sizden önce elimde bana bukadar kitap okursan sonunda sende yazabilirsin dedi.
Tarantulaerial Tarantulaerial Oct 28, 2014
Ben ters başlamışım önce kalbin intikamını okudum şimdi bunu okuyorum ama lafı uzatmaya gerek yok tek kelimeyle sen inanılmazsın :D :)