NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ACIMASIZ

ACIMASIZ

111K Reads 5.8K Votes 26 Part Story
EMİNE DEMİRCİ By EmnDmrci Updated Apr 27

Cehennemin dipsiz çukurlarında yanarken, günah obruklarına saplanmış bedenler, yanacaktı. Bu kaçınılmaz bir gerçekti ve cehennem de azap görenlerin ıstıraplı sesi bulutların ağlamasına, cennette ki insanlarınsa hüzünlenmesine sebep olacak kadar acı vericiydi. 

Çıngıraklı yılan sesleri, kötü bir sonu hak etmeyecek temiz hislerin üzerinde ki kader ağlarıyla birlikte olmuştu. İlk günah ve günaha davet eden çan sesleri ilahi gibi kulakları okşarken, cennete giden tüm yollar kapanmıştı. Issız, yalnız, kimsesiz insanların bir arada toplandığı, bağırdıkların da seslerini duyuramayacakları için ellerinden akan kanların yere damlamasını izlemek bile, Tanrı tarafından verilen bir lütuftu. Onlar günahkârlardı, kirli avuçlarına binlerce masumun yakarışları sinmişti ve bunun hesabı ağır olacaktı. 

Ateşin en harlı yandığı çukur da can çekişen bir adam; ateş rengi gözlerin de cehennemden izler var. Ne iyi, ne kötü. Onun için ne cehennem, ne cennet var. Berzâh âlemin de sıkışmış biri, nereye giderse gitsin geçmişi onun ardından sürüklenecek ve boynuna merhametli şeytan gibi sarılacak. Ve geçmiş, kaçılması imkânsız olan ölümle birlikte gelip, tüm çıkış kapılarına tohumlarını serpti. Şeytanın girdiği yoldan dönme şansı yokken, cehennem de yanmayı bekliyordu; ömrünün son demlerini yaşayan uçmağa âşık olmadan önce.

EMİNE DEMİRCİ 
2 NİSAN, 2016. 

©Tüm hakları saklıdır.

dilekcaglaa dilekcaglaa Apr 17
En sevdiğim betimlemesi bol anlatım olan kitaplar❤❤❤
MavilerinAdami MavilerinAdami Dec 31, 2016
Süper olmuş. Sizde hikayemi okuyup görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Bu arada tamamen gerçektir.
nezaketgul nezaketgul Apr 03, 2016
Ne güzel giriş yapmışsın öyle... defalarca okurum gerçekten, hiç de sıkılmam.
sednviolet sednviolet Apr 07, 2016
Yolun açık olsun inşallah.Gayet güzel bir başlangıç yapmışsın.Bende buradayım hadi bakalım birlikte nice bölümlere
mfd1212 mfd1212 Apr 03, 2016
İlk adımın çok iyi devamında başarılar, destekleyeceğim.
sevilmeyenpanda1 sevilmeyenpanda1 Apr 03, 2016
Mükemmel olmuş Emine Abla. Ben çok mutlu oldum yeni kitabını görünce. Kesin kitap olacak bu kitap. Emin ol kitap olacak. Ve yazmayı lütfen bırakma