ACIMASIZ

ACIMASIZ

83.5K Reads 4.3K Votes 21 Part Story
EMİNE V. DEMİRCİ By EmnDmrci Updated 2 days ago

Cehennemin dipsiz çukurlarında yanarken, günah bataklığına batmış bedene sahip olanlar, yanacaktı. Bu kaçınılmaz bir gerçekti ve cehennemde azap görenlerin ıstıraplı sesi bulutların ağlamasına, cennetteki insanlarınsa hüzünlenmesine sebep olacak kadar acı vericiydi. 
  
  Karanlık bir sonu hak etmeyecek temiz hislerin üzerini kapatmaya çalışan kader ağları... İlk günah ve günaha davet eden çan sesleri ilahi gibi kulakları okşarken, cennete giden tüm yollar kapanmıştı. Issız, yalnız, kimsesiz insanların bir araya geldiği, orada bağırdıklarında seslerini duyuramayacakları için ellerinden akan kanların yere damlamasını izleyerek, derin bir azap çekerken günahlarının bedelini ödeyeceklerdi. Onlar günahkârlardı, kendi ruhlarının avuçlarında binlerce masumun acısı toplanmıştı ve bunun hesabı ağır olacaktı. 
  
  Karanlığın dipsiz kuyularında can çekişen bir adam; ateş rengi  gözlerinde cehennemden izler var. Ne iyi, ne kötü. Onun için ne cehennem ne cennet var. O arafta kalmış biri, nereye giderse gitsin geçmişi onun ardından gelecek ve onu bırakmayacak. Geçmişinden kaçmaya çalıştıkça çaresizliğin bataklığına saplanacak ve tüm çıkış kapıları kapanacak onun için. Artık girdiği yoldan dönme şansı yoktu ve cehennemde yanmayı bekliyordu, ömrünün son demlerini yaşayan kıza âşık olmadan önce.
  
  2 Nisan 2016
  ©Tüm hakları saklıdır.

MavilerinAdami MavilerinAdami Dec 31, 2016
Süper olmuş. Sizde hikayemi okuyup görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Bu arada tamamen gerçektir.
mevrbensnsn mevrbensnsn Apr 03, 2016
Binnur abla okuduysa mükemmeldir dedim ve  yanılmadım 😊
nezaketgul nezaketgul Apr 03, 2016
Ne güzel giriş yapmışsın öyle... defalarca okurum gerçekten, hiç de sıkılmam.
sednviolet sednviolet Apr 07, 2016
Yolun açık olsun inşallah.Gayet güzel bir başlangıç yapmışsın.Bende buradayım hadi bakalım birlikte nice bölümlere
mfd1212 mfd1212 Apr 03, 2016
İlk adımın çok iyi devamında başarılar, destekleyeceğim.
sevilmeyenpanda1 sevilmeyenpanda1 Apr 03, 2016
Mükemmel olmuş Emine Abla. Ben çok mutlu oldum yeni kitabını görünce. Kesin kitap olacak bu kitap. Emin ol kitap olacak. Ve yazmayı lütfen bırakma