Więzień Labiryntu/Nowe Próby

Więzień Labiryntu/Nowe Próby

15.6K Reads 692 Votes 27 Part Story
Elizabelice By Elizabelice Updated Sep 05

Uwierzyłbyś, gdybym Ci powiedziała, że w jednej chwili wszystko może się po prostu skończyć? To nawet nie jest kwestia minut. To są sekundy. I to najgorsze w całym Twoim życiu, a przynajmniej tym, które pamiętasz. Tracisz wszystko. Zaufanie przyjaciół i samej siebie, poczucie bezpieczeństwa. Tracisz dom. Wiesz, że nic nie będzie takie samo. 
Dopóki coś takiego Cię nie dotknie, obiecujesz sobie, że zawsze będziesz walczyć. Myślisz, że jesteś silna. Jesteś gotowa na wszystko, co szykuje dla Ciebie los. Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Poddajesz się. Nie masz wyjścia. Myślisz, że tak będzie lepiej. Dobija cię świadomość, że sama jedna zniszczyłaś wszystko. Ale tylko Ty możesz to naprawić. 
Ta jedna chwila sprawiła, że wbrew wszystkim, nawet sobie, przyszłość zależy od tego, co zrobisz. Musisz odłożyć na bok zbędne uczucia. Przestać być tym, kim byłaś. Tym razem nie możesz się poddać. Czy tego chcesz, czy nie, teraz wszystko zależy od Ciebie. Gra toczy się o wysoką stawkę, a Ty nie masz prawa jej przegrać. Od tej pory liczą się tylko dwie rzeczy.
Znaleźć wyjście, i zniszczyć DRESZCZ

Zakładam, że nie czytałaś książki tym oglądałaś film co? 😉
Nie, żeby coś, ale wydaje mi się, że Minho dałby radę odepchnąć Thomasa... Tak się czepiam... 😝