love me blue. I z.m.

love me blue. I z.m.

9.9K Reads 1.1K Votes 8 Part Story
mathilde. By meetmissmaude Updated Jul 20

Ellie po pięciu latach wraca do rodzinnego miasta, aby uczcić zamążpójście przyjaciółki z czasów liceum. Czuje, że jest gotowa stawić czoło miejscom, w których przeżyła zarówno chwile najpiękniejsze, jak i te najgorsze. Bo przecież teraz, kiedy skończyła studia, a u swojego boku ma mężczyznę idealnego, nie musi obawiać się przeszłości, prawda? Dlatego idąc za ciosem, przyjmuje od drużby pana młodego propozycję pracy, która jest jej spełnieniem marzeń. 
Nie spodziewa się tylko, że w Londynie, gdzie obecnie mieszka, całkiem niedawno pojawił się ktoś, kto ponad pięć lat temu bez słowa zniknął z jej życia. Kogo kochała pierwszą i największą miłością. 
Ktoś, kto po raz kolejny brutalnie wedrze się do jej rzeczywistości i postawi wszystko do góry nogami.
W końcu los potrafi być bardzo przewrotny, gdy oszukujemy się odrobinę za długo.

horanev horanev Apr 15
Od początku czytałam każde twoje ff, bodajże od 1000 ways to hell, bądź Torn. Każde jedno kochałam i przeżywałam losy bohaterów, a swoim powrotem ponownie mi na to pozwalasz, dlatego dziękuję z całego serca 💞💖
- - Apr 27
Jestem tu po raz pierwszy i zostanę bardzo, a to bardzo długo. Uwielbiam Twój styl pisania- mogłabym czytać go godzinami, a i tak by mi się nie znudził. Dziękuję i z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział :) 
               Dużo weny życzę! :*
Przypadkiem trafiłam na ciebie i na to fanfiction, i powiem wow! Jezus laska już kocham to fanfiction!
Prolog jest świetny, każde kolejne słowo wciąga co raz bardziej, nie pozwalając się zatrzymać❤ Uwielbiam Twój styl pisania, więc czekam z niecierpliwością na kolejne rozdziały ❤
Karolajn17 Karolajn17 Apr 21
Podoba mi się. Chcę kolejne rozdziały. Potrzebuję poznać się z tymi bohaterami. Czekam. :D
buffy0 buffy0 Apr 01
Już się nie mogę doczekać dalszego ciągu. Dziękuję bardzo. ♥