BALLI ŞANS #wattys2016

BALLI ŞANS #wattys2016

706K Reads 45.3K Votes 44 Part Story
ilknur şahin By IlkShn Updated Apr 18

01.04.2016 tarihinde Wattpad'e eklenmiştir.
 
 "Sakın sesini çıkarma!" Sert ve buz gibi sesli adamı dinleyecektim öyle mi?
 
 Henüz ne olduğunu kestiremeden bütün gücümle "İmdaaaaattt! Beni kaçırıyorlar!" diyerek bağırmaya çalıştım. Sesim içime geri kaçmıştı çünkü siyah giyimli deve adam iri avcuyla ağzımı kapattı. O iri avucun içine susmak bilmez bir biçimde tekrar tekrar bağırırken bir yandan da beni kollarımdan tutup ayaklarımı yerden kesen adamların arasında çırpındım.
 
 "Bıraksana beni ya! Siz kimi kaçırdığınızı sanıyorsunuz?" Dudaklarım serbest kalınca hemen harekete geçmişti. Ben zaten camla bütünleşik olarak arka koltuğun ucuna tünerken onlarda iri bedenleriyle etrafa baktıktan sonra arabaya bindiler.
 
 "Kes sesini!" diyen hödük koltuğa oturduktan sonra ölümcül bakışlarıyla bana baktı.
 
 "Sesimi mi keseyim? Bir de beni ne güzel kaçırıyorsunuz diye teşekkür edeyim isterseniz? Manyak mısınız siz? Gündüz vakti can sıkıntısından adam kaçırmacılık mı oynuyorsunuz?'' derken sorularımın yanıtlanmasını beklemem çok mu saçmaydı. Bence değildi ama duvar gibi bakışlarını üzerime üzerime iten adamlara göre bana verebilecekleri cevapları yoktu. Bu sebeple bir süre aşk ile olmasa da şaşkınlıkla birbirimize bakakaldık. Ağızlarından tek kelime laf çıkmazken ben elbette durmayacaktım. Onların bu saçma kaçırma girişimine kendimce fikir yürüttüm.
 
 ''Durun durun kesin dizi çekimi vardı değil mi? Beni de dizideki kaçırılacak başrol yerine yanlışlıkla kaçırdınız? Bakın çok yanlış yapıyorsunuz. Ben sizin sandığınız kişi değilim. Yani yanlış kişiyi kaçırıyorsunuz. Siz en iyisi sağa çekin de ben ineyim."
 
 Ne yani yalan mıydı canım? İstanbul'da adım attığın her köşede bir dizi çekimi vardı. Ben de oldukça lüks bir semtte hem de pahalı bir plazanın çıkışında kaçırılmıştım.

 • aksiyon
 • aşk
 • eğlence
 • kaçırılma
 • komedi
 • mafya
 • romantizm
 • tutku
 • wattys2016
yazarpamuk58 yazarpamuk58 Aug 15, 2017
Merhaba "Yüzyılın Aşkı " adlı kitabıma bakarsanız çok sevinirim : )
aysegulcicekoglu aysegulcicekoglu May 11, 2016
Canım ancak okumaya başladım. Kaleminin harika olduğunu biliyorum ve hikayemize başlayalım bakalım neler olacak
handeefe handeefe Jun 01, 2016
Tanitım çok güzel olmuş bazı yerlerde bayaa güldüm ellerinize sağlık hemen diger bolümlere geçiyorum.
dark_artss dark_artss May 31, 2016
Vay arkadaş ben görmeyeli okunacaklar listesi kabarmışta kabarmış....
pearl965 pearl965 May 12, 2016
Hayırlısı olsun yazarım çok heyecanlı bir girişle başladık 😀
ceyda_dilekci ceyda_dilekci May 17, 2016
Bir İlknur Şahin hikayesi daha! Hayırlı olsun İknuraşkım. Bu Melda benim kafada herhalde. Çok konuştuğum için çook olaylar geçti başımdan. Berbat ruh hâlim bu kitapla düzelir mi dersin? :)