BALLI ŞANS #wattys2016

BALLI ŞANS #wattys2016

230K Reads 17.8K Votes 27 Part Story
ilknur şahin By IlkShn Updated 6 days ago

01.04.2016 tarihinde Wattpad'e eklenmiştir.

"Sakın sesini çıkarma!" Sert ve buz gibi sesli adamı dinleyecektim öyle mi?

Henüz ne olduğunu kestiremeden bütün gücümle "İmdaaaaattt! Beni kaçırıyorlar!" diyerek bağırmaya çalıştım. Sesim içime geri kaçmıştı çünkü siyah giyimli deve adam iri avcuyla ağzımı kapattı. O iri avucun içine susmak bilmez bir biçimde tekrar tekrar bağırırken bir yandan da beni kollarımdan tutup ayaklarımı yerden kesen adamların arasında çırpındım.

"Bıraksana beni ya! Siz kimi kaçırdığınızı sanıyorsunuz?" Dudaklarım serbest kalınca hemen harekete geçmişti. Ben zaten camla bütünleşik olarak arka koltuğun ucuna tünerken onlarda iri bedenleriyle etrafa baktıktan sonra arabaya bindiler.

"Kes sesini!" diyen hödük koltuğa oturduktan sonra ölümcül bakışlarıyla bana baktı.

"Sesimi mi keseyim? Bir de beni ne güzel kaçırıyorsunuz diye teşekkür edeyim isterseniz? Manyak mısınız siz? Gündüz vakti can sıkıntısından adam kaçırmacılık mı oynuyorsunuz?'' derken sorularımın yanıtlanmasını beklemem çok mu saçmaydı. Bence değildi ama duvar gibi bakışlarını üzerime üzerime iten adamlara göre bana verebilecekleri cevapları yoktu. Bu sebeple bir süre aşk ile olmasa da şaşkınlıkla birbirimize bakakaldık. Ağızlarından tek kelime laf çıkmazken ben elbette durmayacaktım. Onların bu saçma kaçırma girişimine kendimce fikir yürüttüm.

''Durun durun kesin dizi çekimi vardı değil mi? Beni de dizideki kaçırılacak başrol yerine yanlışlıkla kaçırdınız? Bakın çok yanlış yapıyorsunuz. Ben sizin sandığınız kişi değilim. Yani yanlış kişiyi kaçırıyorsunuz. Siz en iyisi sağa çekin de ben ineyim."

Ne yani yalan mıydı canım? İstanbul'da adım attığın her köşede bir dizi çekimi vardı. Ben de oldukça lüks bir semtte hem de pahalı bir plazanın çıkışında kaçırılmıştım. Dizi çekimi için kaçır

ElifEfruze_ ElifEfruze_ Apr 03
Kusum yeni hikayen hayirli olsun. Cok eglenecz gibi. Cok guldum bu bolum
Canım ancak okumaya başladım.  Kaleminin harika olduğunu biliyorum ve hikayemize başlayalım bakalım neler olacak
mvldks mvldks Apr 01
Hayırlı olsun yeni hikâyenin. Bol okuyuculu ve yorumlu olsun...
handeefe handeefe Jun 01
Tanitım çok güzel olmuş bazı yerlerde bayaa güldüm ellerinize sağlık hemen diger bolümlere geçiyorum.
dark_artss dark_artss May 31
Vay arkadaş ben görmeyeli okunacaklar listesi kabarmışta kabarmış....
nursen9193 nursen9193 Apr 01
Evde değilim gider gitmez okuyup yorumlayacam canım benim...hayırlı olsun tekrar...öpüyorum seni kocaman. ..emeklerine sağlık canim 😙 😙 😙