The Heart Wants What It Wants (Malec-Cz FF)

The Heart Wants What It Wants (Malec-Cz FF)

26.2K Reads 2.6K Votes 22 Part Story
loveislove By Sabi_Collins Completed

Alec Lightwood. Mladý Lovec stínů, který má celý svůj život naplánovaný dopředu a je schopen udělat vše aby na něho byli rodiče pyšní a aby udržel jméno rodiny čisté a ve světle slávy. Mladý Lovec ovšem nepočítal s tím, že se mu do života připlete někdo, kdo by mohl jeho životní plány zcela obrátit na ruby, ale zároveň mu do života přidat to, o čem do té doby jen mohl snít.

Magnus Bane. Jeden z nejmocnějších a nejslavnějších čarodějů. Miluje magii, pestré barvy, hudbu a nebrání se ani dobému alkoholu.Prakticky nic mu nebrání v ničem. I jeho život už delší dobu postrádá lásku, ale vše se změní ve chvíli, kdy potká jeho.

 • alec
 • bane
 • gay
 • lightwood
 • love
 • magnus
 • malec
 • shadowhunters
Kaaajush124 Kaaajush124 Sep 20, 2017
Jupíjou, konečne nejaká dobrá Malec poviedka... je to supeeerer 😆😆😆 Jediná chyba- Alec je modrooký, nie ,,hnedoočko", ako si napísala Ty 😊😊😊
Pajajda2000 Pajajda2000 May 24, 2017
Čtu teprve druhou kapitolu ( nebo část ) A je to úplně užasný hledala jsem po internetu něco v tomhle stylu ale nic jsem nenašla až teď.Jenom v tomhle pokračuj je to čím dál lepší a lepší. Vážně nic lepší jsem nečetla. :)
MelThibo MelThibo Apr 05, 2016
Miluju Malec ze Shadowhunters a tohle je super:D Akorát tam je pár chyb, no..:DD Třeba "oči", nejsou to ti oči, ale ty oči. Takže mu oči svítilY a tak:D Ale jinak mě to zaujalo:33
Ternerov Ternerov Jan 24, 2017
Jsem teprve na začátku a hned je to boží!!! Miluju MALECA. Hledala jsem různé takové..... Fanfikce? A tahle je nejlepší.
Kaya_Winchester Kaya_Winchester Apr 04, 2016
"Jdeme sbalit nějaký holky..." Ha, Jooo, určitěee :D 
               Jaj, jak já miluju, když mu říká jinak, než Alecu <3...a králíček se k němu fakt hodí :D 
               Prostě suprový, už se nemůžu dočkat další kapitoly, jak se to vyvrbí c:
Harry-Natt Harry-Natt Jul 12, 2016
Nádherně napsané. Dlouho jsem hledala něco tak kvalitního. Vtahuješ do děje. Úplně super. Tleskám