NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Shadow World // Alec Lightwood //

Shadow World // Alec Lightwood //

14.9K Reads 1.2K Votes 19 Part Story
Lociak By Lociak Completed

Skyler jest zwyczajną Nefilim przyjaźniącą się z Przyziemną i Wilkołakiem. Co w tym niezwykłego? Od małego była wychowywana na Przyziemną mimo ,że doskonale wiedziała ,że płynie w niej anielska krew. Nigdy nie postawiła nawet nogi w Idrisie-rodzinnym mieście Nocnych Łowców- i nie ma zamiaru tego robić. Jej rodzice wyjechali stamtąd prawie trzy lata przed jej urodzeniem ,ale nigdy nie mówili jej dlaczego. Sama nie pragnęła zbytnio wgłębiać się w tę sprawę. Jednak życie wywraca się do góry nogami kiedy jej matka zostaje wezwana do Instytutu w Nowym Yorku. 

Alec mieszka w jednym z Instytutów Nocnych Łowców. Po wszystkich wydarzeniach związanych z Valentinem i jego synem cieszył się na myśl ,że w końcu odzyska trochę spokoju. Nie wie jednak jak bardzo się przeliczył. Ktoś bowiem ponownie ukradł Miecz Anioła ,a Clave nie chcąc powtórzyć błędów z przeszłości ogłasza iż przedstawiciel każdej rodziny Nefilim mieszkającej poza Idrisem ma obowiązek stawić się w największych Instytutach na przesłuchanie w grę wchodzi także Instytut prowadzony przez jego rodzinę. 

Czy ich znajomość zmieni się w coś więcej? Czy uda im się powstrzymać niebezpieczeństwo nadciągające na wszystkich Nocnych Łowców? I co wspólnego z Mieczem Anioła ma ojciec Sky?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Na podstawie serii Cassandry Clare ,,Dary Anioła''

We wszystkich ff z Darów, bohaterowie najpierw idą do klubu xD
               Nie no, w moim też :P
PomaranczkaToJa PomaranczkaToJa Apr 11, 2016
Jestem wielką fanką nocnych łowców. Szukałam fajnego opowiadania ,a to jest takie jakiego szukałam. :D
               Czekam na następny.