İZ

İZ

13.7K Reads 3.1K Votes 48 Part Story
Nursena Besnek By hemsirena Updated 3 days ago

Ve genç adam da genç kız gibi bir kibrit parçasıyla alev alev yandı. Yangın genç kızın hayatının merkeziydi. Yandığı gibi çevresindekileri de yakmıştı. Yakmıştı, yanmıştı, yanmışlardı... Ateş genç kızdı. Kırmızı ise genç adam. Onlar Ateş Kırmızısıydı. Ya da Kırmızının Ateşi, Ateşin Kırmızısı... 

******


Gülümseyerek kafamı kaldırdım. İçimdekileri kelimelere dökmek yerine gözlerimle anlattım her şeyi. İçimde ona karşı olan tüm duyguları anlamış gibi güldü. Ben içimdekileri, gözlerimle anlatmayı bitirdiğimde o anlatmaya başlamıştı. 
Korkuyordu. Korkusunun nedenini bilmiyordum. Sadece tahmin ediyordum. Yalnızca şunu biliyordum. Aşkımız gibi korkumuz da karşılıklıydı. Tahminime göre ikimizde kaybetmekten korkuyorduk. 
Sonra gözleri ışıldadı. Mutluydu. Mutluyduk. Birbirimize sahiptik. Farklı bedenlerdik ama ruhlarımız birdi. Bana birşey olsa Berge hissederdi, ona birşey olsa ben. Alnını alnıma yasladı. 
"Kalbimi söküp seni, kalbimin yerine koymak istiyorum. Her an ne yaptığını biliyor olurdum. Her an güvende olduğunu biliyor olurdum. Sana birşey olacağında beni aşmaları gerekirdi. Aşamazlardı. Sana zarar gelecekse kimse beni aşamazdı. Kalbim sen olurdun, yaşam merkezim. Seni içimde saklamak istiyorum," dedi fısıltıyla.

*****

YT:29.03.2016

Tüm hakları tarafımca saklıdır! Çalınması ve benzeri durumlarda hukuki işlemlere başvurulacaktır!

sonsuzyalan sonsuzyalan Oct 07
Canım cümle içerisinde iki defa oturduğundan bahsetmişsin burayı düzeltirsen cümle daha anlamlı olur. Beni yanlış anlama olur mu :)
duyguK1907 duyguK1907 Jul 04
İsimleri itinayla seçmişsin galiba bazılarını ilk defa bu kitapta duyuyorum
mar-ayn mar-ayn Oct 01
Bir aileyi ayakta tutan babadir, Baba olmazsa o aile yıkılır.ikiz kardeşlerin dilinden yaşadıkları acıyı paylaştım. Allah basimizdan eksik etmesin
isimleri yeni yeni duyuyorum aq dsalkjaks cahal ben teşekkürler ağzıyla gülmeyen evren
Zor yahu! Baba sonuçta işte... Emeğine sağlık, güzel bölümdü.
hayaldin92 hayaldin92 Sep 28
Güzel bir bölüm daha :) aralara biraz boşluk koy canım gözü yormaz en azından