Miraculous: After Story

Miraculous: After Story

6.5K Reads 620 Votes 20 Part Story
ℓavender By Psiak200 Updated Feb 12

Biedronka i Czarny Kot każdego dnia bronią mieszkańców Paryża przed złoczyńcami. Wykazują się niezwykłą odwagą i poświęceniem, ale wkrótce przyjdzie im zmierzyć się twarzą w twarz z ich największym wrogiem - Władcą Ciem! Muszą się odpowiednio przygotować, bo w końcu nie poradzą sobie sami.
Czeka na nich wiele nowych przygód, wrogów do pokonania, a także sekretów do ujawnienia. Ukrywając swoją tożsamość po drugiej stronie maski - Marinette Dupain-Cheng i Adrien Agreste to zupełnie zwyczajni nastolatkowie, ze zwyczajnym życiem... Są sobie jednocześnie tak bliscy, a tak dalecy. Co zrobią, gdy dowiedzą się już prawdy? W jakim kierunku potoczą się ich losy?

Historia przedstawia dalsze losy bohaterów po zakończeniu pierwszej serii Miraculous, dlatego można to nazwać drugim sezonem serialu, lecz widzianym z mojej perspektywy. Serdecznie zapraszam do czytania! 

Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie pozytywne komentarze, gwiazdki oraz wyświetlenia! Jesteście najlepsi, dziękuję kochani! ♥

DariaoXD DariaoXD May 25, 2016
Supi to skoro jesteś taka dorosła to sie ocknij bo życie to nie kreskówka, a jak nie masz innego pomysłu na pisanie to lepiej skończ na czytaniu