Dramione - jedno serce, jedna dusza, jedno życie.

Dramione - jedno serce, jedna dusza, jedno życie.

22K Reads 2.3K Votes 45 Part Story
A.M. By smierciozerczyni_ Updated Aug 31, 2016

Fragmenty:
- On znowu się na ciebie gapi... - rzucił Ron do Hermiony przy śniadaniu. 
- A ty, co zazdrosny jesteś? - wtrącił się Harry z głupawym uśmieszkiem. 
Rudzielec momentalnie się zaczerwienił. Nie powiedział jednak nic. Wiedział że teraz przez jedno złe słowo może zdradzić to co ukrywał już przecież tak długo. [...]
                           
Usiadła, zdziwiona jego uprzejmością i zaczęła przepisywać zadanie. Stał tuż obok niej i ewidentnie się jej przyglądał. Dziewczynie wydawało się, że wręcz rozbiera ją wzrokiem. Czuła się nieswojo. Ręce zaczęły jej się trząść. Nie wiedziała, co pisze. W końcu po chwili, która wydawała się być wiecznością skończyła. 
- Skończyłam. Dziękuję Ci bardzo. - Oddała mu kartkę patrząc głęboko w oczy. Zakręciło jej się w głowie. Po raz pierwszy czuła coś takiego. 
- Mamy jeszcze dziesięć minut. - Powiedział Draco zalotnie. - Może jakiś dowód wdzięczności? - Podszedł do niej i stanął naprzeciwko, patrząc w jej głęboko w oczy. Dziewczyna wystraszyła się. Była z nim sama i nikt nie widział, że tam poszła. Drzwi były zamknięte. Wchodziła pierwsza i nie widziała czy je zakluczył. Zaczęła panikować. Gwałtownie odsunęła się od chłopaka, wpadając na biurko.

Zapraszam na Dramione. Moje spojrzenie. Nowa historia.

Klaudiaa1702 Klaudiaa1702 Nov 27, 2016
Fajne, tylko troszkę za szybko to wszystko się dzieje... no nic, zobaczę co dalej 😁