Odrzucona w ramiona nieznajomego[zakończone]

Odrzucona w ramiona nieznajomego[zakończone]

25K Reads 1.8K Votes 21 Part Story
księżniczka cudowności By martysmartys Completed

Kamila przechodzi trudne momenty w życiu, które zdarzają się codziennie. Matka alkoholiczka znęca się nad rodziną, jej starszy brat popełnia samobójstwo. Co się stanie z pozostałą dwójką? 
Zakochana w Mateuszu, traci panowanie nad sobą i chcę go pocałować, zostaje odrzucona. Trafia prosto w ramiona.. Daniela. Czuły, spokojny chłopak nagle się zmienia. Strata przyjaciela, zdrada, pierwsze cięcie się, odwaga, której wielu brakuje. 
fragment z 19 rozdziału: "-Nigdy nie chciałaś mnie urodzić? Żałujesz, że tu jestem? Pomogę spełnić ci marzenie-zrobiłam na nadgarstku małą ranę, jej oczy powiększyły się. Później drugą, trzecią. Spojrzałam na nią, rzuciłam w nią żyletką-zrób to, tnij. Zabij mnie, powiedzą, że popełniłam samobójstwo. Nie będziesz sądzona, dawaj."
Zobacz sam. Zakończone.

Nie polecam hahaha 
               Z jednej strony to jest wspaniałe (jedyna możliwość dotknięcia dłoni, osoby do której coś czujemy, ale więcej jest negatywów) :D 💖
- - Apr 04, 2016
Jeej😍 Chyba każdy z nas ma taką nadzieję, że podejdzie i zrobi jaki kolwiek krok. To zabija.
Nicolee200 Nicolee200 Mar 27, 2016
Brak przecinków w wielu miejscach, zamiast "ę" to dajesz "e" na końcu wyrazu, np. "podkoszulkĘ". Fabuła jakoś mnie nie porwała. Te "problemy nastolatków" są bardzo nudne.