NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
۵ ANSIZIN ۵

۵ ANSIZIN ۵

32.8K Reads 64 Votes 2 Part Story
Filler ve Bulutlar☁ By neseligibi Updated May 02

"Tuhaf şeyler oluyor Çilek" dedi ılık nefesi yüzümü yalayacak kadar yakınıma gelirken. "Çok tuhaf şeyler oluyor..."
  
  Çatık kaşlarının eşlik ettiği bal rengi gözlerini korkusuzca dikti gözlerime... Yavaş yavaş talan etti her bir hâremi.. Acele etmeden.. Sessiz sessiz.. Usul usul..
  " Kahkahalarımın arasında ANSIZIN düşüyorsun aklıma.. Gözlerim Seni arıyor.. Sana dair birşey bulmak için çabaladığımı farkediyorum.. Seni anımsatan birşey.. Bir koku.. Bir gülüş.. Bir bakış..." 
  İçine çektiği kesik bir nefese alt dudağını da ortak ettikten sonra serbest bıraktı ikisini de. "Ama bulamıyorum" dedi gözlerini kaplayan hüzünle.. "Yarım kalıyor gülüşlerim.. Sessizliğe bürünüyor bedenim..Adını koyamadığım bir his çörekleniyor taa şurama" elini kaldırarak boğazıyla göğsü arasında kalan yere koydu. "Yutkunsam geçmiyor, yutkunmasam öyle.. Ne aldığım nefes geçiyor şuradan, ne de içtiğim su aşabiliyor bu engeli.. Herşey yarım kalıyor..herşey eksik.."
  Boğazındaki eli sıyrılarak yanına düşerken "Bazen" dedi hafif titreyen sesiyle "Bazen bu his öyle dayanılmaz bir hâl alıyor ki; gözlerim doluyor ulu orta..Çok değil ama bir iki damla intihar ediyor ara sıra..Kimse görmeden sileyim istiyorum, olmuyor, yakalanıyorum.. İyiyim desem de inandıramıyorum kimseyi .."
    Dolan gözlerini gözlerimden çekerek başını yana çevirdi. Tam olarak ne zaman ağlamaya başladığımı bilmiyordum ama, bahsettiği his fazlasıyla vardı şuramda.. Onun bahsettiği yerde, bahsettiği gibi, hatta daha fazla.Ama bir farkla..
   "Çilek" dedi hala yan tarafımda duran başıyla. Konuşamasam da yüzüne baktım. Neden sonra gözlerimi buldu kızarmış gözleri "Sen ANSIZIN geliyorsun ya bana; çok tuhaf şeyler oluyor..Ben kendime gelemiyorum.. O yüzden..." sanki mümkünmüş gibi biraz daha dibime girerken, yüzüme doğru eğilerek fısıldadı;
 "Gelme... Hele ANSIZIN..ASLA"

Çok güzel ben çok beğendim mm😍😉😍😉😍😉😍😉
Harika yazmissin bayildim dogrusu 😍🤗 benim hikayemede bakip yorum ve votede bulunursan sevinirim 🤗
- - Sep 26, 2016
Emanet aşk ve Hercai' deki yorumlarını gördüm. O şekilde başlıyorum hikayene.
- - Sep 26, 2016
Allahım bu konu en sevmediğim olaylardan biri. Onla bunla kıyaslanmak.
Mavi_Masallar Mavi_Masallar Jun 12, 2016
Noktaya virgüle daha çok dikkat edebilirsin. Keşke karakter kendini bir yarışmada tanıtıyormuş gibi başlamasaydı. Yavaşça tanısaydık, bir anda tanımamız şart değil ki. Ama yine de ilke göre güzel :))
Mavi_Masallar Mavi_Masallar Jun 12, 2016
"Okuyucum" kelimesini kullanıp topluma seslenme. Böyle olunca başrolü yazan kişi sanıyorum..