LiLA ( Aşkın Rengini Sende Buldum 1)

LiLA ( Aşkın Rengini Sende Buldum 1)

783K Reads 51.8K Votes 33 Part Story
maviivam By maviivam Completed

Kendini bildi bileli içi gibi siyahtı kadının rengi ! Dünyaya hangi gözlerle bakarsa baksın bu hiç değişmezdi.. 

Öyle bir gün geldi ki! mavi bir adam tanıdı.. İşte o zaman pembenin , kendi renginin farkına vardı..

İstemeden bulaştı tüm pembeliği, maviye..
Karıştıkça geride Lila kaldı.. 


Aşkın rengini sende buldum..!

******

Erdem" dedi buz gibi bir sesle! Adam alışık olduğu bu ses tonunu duyması ile camdan dışarıyı seyreden bakışlarını Zehra'ya çevirdi..

"Söyle bakalım yaban gülü" dedi. Kızın bu hitaba karşı her daim sinirle parlayan gözlerine bakarken yüzünden bir tebessüm gelip geçti.. 

"Benim zaten kararmış dünyamı, daha da karartarak elinize ne geçecek?" diye sordu.. Hiç olmadığı kadar sakince çıkmıştı bu soru dudaklarından..! 

Gelecek cevap her zaman ki gibi onu memnun etmeyecekti! Biliyordu.. Ama yine de bu bilinmezlik onu öldürüyordu. Adamın ona doğru yönelen adımları ile bakışlarını kucağında birleştirdiği ellerine çevirdi. 

Erdem yatağın kenarına bedenini bırakıp, bir süre konuşmadan Zehra'yı süzdü.. Tüm korkusuna rağmen, bunu saklamak için elinden gelen herşeyi yapan güçlü bir kız duruyordu karşısında. Eli yumuşacık kahverengi saçların bir tutamına gitti. Eğer ki gözleri kapalı olsaydı kendisini gül bahçesinde zannederdi.. İçini yayılan gül kokusu ile doldurdu.. Saçların ellerinin arasından kaymasını gözleri ile takip edip, derince içini çekti.. 

"Karanlık sadece geceye aittir yaban gülü..! Sen kendi renginin farkına varabilirsen eğer karanlıkta olmadığını da anlayacaksın"


NOT: HİKAYEM NOTER TARAFINDAN KANUNEN ADIMA TASDİKLİ VE ONAYLIDIR. OLASI BİR EMEK HIRSIZLIĞI KARŞISINDA, GEREKLİ TÜM KANUNİ İŞLEMLERE BAŞVURACAĞIMI KESİNLİKLE BİLDİRİRİM...

 • ayrılık
 • aşk
 • oyun
 • wattys2016
SLTNbilgin SLTNbilgin May 05
Bende sevdiğimle bir renk koydum adımıza o mavi ben siyah diye hikaye dikkatimi çekti. O yüzden okumaya bailıyorummm 😊
ElifEfruze_ ElifEfruze_ Aug 14, 2016
Vayyy çok gizemli bir tanıtım olmuş tatlım. Ellerine sağlık 😘😘😘😘
TubaArslan420 TubaArslan420 Sep 09, 2016
Güzel bi tanitimm olmuss eline sağlık bende yeni okuyacagim❤❤❤
thetisvera thetisvera May 28, 2016
Eline sağlık gayet iyi okunacaklar da yerini aldı :) Diziden kurgu bi hikaye yazıyorum bakarsan sevinirim vote ve eleştirinide eksik etme :)
ElifEfruze_ ElifEfruze_ Aug 14, 2016
Ben geldiiiimmmm. Aslında gelmemiş de olabilirim. Bana bakma sen ama elimden geldiği kadar okumaya çalışacağım inşallah tatlım. Bugün biraz efkarlandim yazasim gelmedi en iyisi semramin lilasina bir kosayim dedim.
               
               
               Vaaayyyyyy süper bir isim çıkmış ortaya. Bayıldım
demiresra88 demiresra88 Aug 24, 2016
evettt yeni bir hikayeye merhaba diyeyimm tanıtımı çok sevdim umarım geri kalan kısmı da severim ama seveceğime inanıyorum :)