Bądź Moją Królową (haikyuu)

Bądź Moją Królową (haikyuu)

14.5K Reads 922 Votes 31 Part Story
Tsukiyo Shira By Tsukiyo_san Updated Jul 06

"Kto nie ma odwagi do marzeń, 
Nie będzie miał siły do walki"

Lea Nakata jest nową uczennicą w liceum Karasuno. Dziewczyna nie wyobraża sobie życia bez siatkówki, którą uwielbia. Już pierwszego dnia ma okazję poznać Tobio Kageyame. Co wyniknie z tej znajomości?

sophielupin sophielupin May 16
W książce jest trochę błędów, ale da się je znieść. Fabuła to taka "trochę wyższa średnia klasa".
"Powodzenia w przeżyciu z jego dość odpychającą, mroczną aurą" - w jakiś niewyjaśniony sposób, to zdanie mnie rozwaliło XD
heathnes heathnes May 12
za dużo powtórzeń słowa układanka! rozumiem, to prolog i taki zabieg mógłby być specjalny, ale w tym wypadku naprawdę wali po oczach.
ManiloraK ManiloraK Apr 09
Może się czepiam, ale dość dużo błędów. Sama też je popełniam, ale radziłabym chociaż sprawdzać rozdziały (´∀`)♡ Jednakże zaciekawiło mnie. Czytam dalej! (*´∀`*)
               
               
               Aaah, w opisie jest Tagayema. Czyżby autokorekta?
heathnes heathnes May 12
ale halo, w drużynie Karasuno były też postacie kanoniczne, które były w 2 i 3 klasie. plus, w szkołach raczej nie istnieje coś takiego jak "faworyzowanie" - tym bardziej japońskich. na pierwszym miejscu ZAWSZE są najstarsi (w tym przypadku Yui itd), a potem NAJZDOLNIEJSI.
Na kapitana wybiera się kogoś z drugoklasistów i zostaje nim dopiero w trzeciej klasie, kiedy obecny kapitan opuszcza drużynę