NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Psychopath's Girl ✔

Psychopath's Girl ✔

91.4K Reads 7.8K Votes 42 Part Story
MarryTee By MarryTee Completed

Snažila jsem se uniknout těm jeho očím, ale bylo to, jakobych v nich byla uvězněná. Uvězněná způsobem, který se mi líbil. Z těch očí vyzařuje teplo a bezpečí. Ano, je v nich i temnota, ale něco mi říká, že té se bát nemusím. Jakoby tam ta temnota byla jen pro mou ochranu.
_____

Příběh o chlapci se zvláštními názory na svět, který se rozhodl z něj pomocí násilí udělat lepší místo. Vždycky to byl samotář, šířil kolem sebe strach a o nikoho nejevil zájem. Ale jedna dívka jeho pozornost upoutala. 

Navenek působila sebevědomě a trochu přidrzle, ale ve skutečnosti byla zlomená. Přesto, že se všemi dobře vycházela, se cítila sama. To však brzy změnil onen chlapec, který její život převrátil naruby. 


[ VAROVÁNÍ - příběh obsahuje vulgární výrazy, sexuální scénky a brutality ]

Čtu už 3. Příběh od tebe, kde je hlavni pár černovlasej kluk se zelenyma očima. A holka hnědovlasá s hnědyma ocima(hadam ze tak vypadas ty), ale miluju tvoje pribehy a neber to jako kritiku xD
MinYoongi93Anna MinYoongi93Anna Nov 06, 2016
Je to vážně skvěle napsaný 😍 a je to skvělý už jen ohledně Undead! ❤ Ale máš to skvěle napsaný i ten děj je úžasnej 😊
Evickacicina Evickacicina Jun 04, 2016
Pises kvalitně... žadne pitominy, kde se neustále opakují slova atd... a zatím se mi to líbí i dějové... určitě budu pokračovat... :)