NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
DRAMEN

DRAMEN

195K Reads 14.1K Votes 36 Part Story
Büşra By -BUSR4 Updated Jan 23

HİKAYE İÇİN Yapılan YORUMLAR 

"Okuduğum en güzel fantastik hikayelerinden birisi. Elementleri farklı bir olayla birleştirmen örneğin; doğanın kızı çok hoş olmuş. Hikayeye karşı içimi bi' heyecan kapladı, çok başarılısın."

"Bu kadar güzel kitapların değer görmemesine çok şaşırıyorum ya. Çok güzel yazıyorsun bence. Emeğinin karşılığını görmelisin.."
 
"Süper ötesi vote sayısına bakma çok güzel bir kitap devam et ne olursa olsun yazmaya Bu kitap okuduğum 3. En iyi fantastik kitap."

"Hikayeyi yeni okunmaya başladım. Gerçekte akıcı ve sürükleyici bir anlatım şeklin var. Uzun zamandır bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum. Helal olsun!!!"

 1. BÖLÜMDEN BİR KESİT

....

 "Ne duruyorsun? Çal!" diye kükrememle aynı anda bir çok şey oldu. Masaların üzerinde duran içecekler tavana fırlarken bardakların kırılma sesi mekanı doldurmuştu. Bu sırada şiddetle açılan camlardan buz gibi hava içeri sızarken insanların saçlarını ve giysilerini uçuşturuyordu. Dizayn olarak mumlarla süslenmiş olan duvarlar mumların ateşi yüzünden kararmaya başlamıştı çünkü ateşler küçücük mumlara sığamamış etrafa taşmaya başlamıştı. Altımızdaki zemin sallanmış fayansların hepsi aynı anda kırılmıştı. İnsanlar şok içinde bir bana bir de olanlara bakıyorlardı. Ben ise hiçbir şey olmamış gibi istifimi bozmuyor, direkt olarak Ömer'in gözlerine bakıyordum. Ömer bana korku ve dehşet içinde bakarken vücudu titriyordu. İnsanlar aceleyle mekanı terk ediyorlardı. Herkes benden uzak durmaya çalışarak kapıdan dışarı çıkıyordu. Kimseyi umursamıyordum. İçimdeki bir şeyleri hissediyordum. Elle tutulur, somutlaşmış olan o şeyler gün yüzüne çıkmak için sabırsızlanıyorlar gibiydi.
 
---> Devamı bir tık ötede :)

Umitsgltc Umitsgltc Jul 11, 2016
Gece Evi adında bir roman var. Seri. Acaba o kitaplardan mı esinlendin?
               Zoey ile Belinay benziyor da
glnsagl glnsagl Aug 01, 2016
İlk bolum olmasına rağmen çok güzeldi gerçekten ben bu kadar iyi olacağını düşünememiştim. Bravo. Ellerine sağlik yazarciğimm 😊😘😘
cooldimple cooldimple Jan 26
Berna ve belinay oh ne güzel sürekli karıştırıcam kesin
MotherOfTheRandoms MotherOfTheRandoms Jul 21, 2016
Hikaye çok güzel ve akıcı. Zaten daha başlığından anlamıştım bu kitabın farklı olduğunu. Bayıldım *-*
yasbasa yasbasa Aug 02, 2016
Oha çok güzel bir hikaye çok güzel gidiyor okuduğum en güzel fantastik kitaplardan biri galiba 😲😍😍😍
anyaivanovna anyaivanovna Oct 30, 2016
Ben duysaydım önce mal gibi dururdum sonra döverdim kızı sonra ne bileyim ya