ESMER SERİSİ IV - TUTKU OYUNU 2.SEZON ( KAN VE GÜL)

ESMER SERİSİ IV - TUTKU OYUNU 2.SEZON ( KAN VE GÜL)

20.8K Reads 1.2K Votes 10 Part Story
yasmina By yas_mi_na Updated Dec 29, 2016

Bölüm 282Nefes'in evden ayrılmasıyla yeniden baş başa kalmışlardı. Sanki birkaç saat önce hıçkırarak ağlayan kendileri değilmiş gibi gülümseyerek, yemek hazırlamaya çalışıyorlardı. Belki de bünyelerinin acıya alışmış olmasından kaynaklanıyordu bu durum kim bilir? Bade, düşünceli bir halde elindeki domatesin kabuğunu soyarken "Nefes..." diye mırıldandı. Derin, başını kaldırıp ona bakınca "Bu kadar değişmiş olduğuna inanamıyorum" dedi. Başını iki yana sallayıp, iç çektikten sonra "Bu sefer gereğinden fazla canımızı yaktılar" diye ekledi. Dişlerini sıkarken, kaşları çatılmıştı "Onu nasıl tanıdın?"Bakışları Derin'i buldu. Kadının yüzünde tek bir kas hareketi olmazken, omuzlarını bilmiyorum dercesine yukarı aşağı salladı."Ateş'in yanındaydı." Dedi en sonunda "Ateş'in yanında daha önce ona bu kadar yakın olan bir kadın görmedim" dediğinde Bade'nin "Bu her şeyi açıklıyor" demesiyle yeniden omuz silkti "Yine de bu Nefes'i tanımam için yeterli değil. Abisi açık vermemiş olsaydı eğer hiç...

  • aile
  • aksiyon
  • aşk
  • dostluk
  • kan
  • macera
saniye55 saniye55 Mar 27, 2016
Ve Nefes geri dondu.Nedesin pilanlarini her zaman sevmisimdir.bade ve atesin halleri Cok tatli.emeklerine saglik.:);):):):):););););)
saksidakibahce saksidakibahce Aug 29, 2016
Ya anil diyorum 😢 aşığım diyorum allahım gözüm dönüyor 😂
anahita81 anahita81 Mar 24, 2016
Ayyy benim mi bu şimdii cokkk mutlu oldum 😊😊😊cokk tşk ederimmm 😙
saniye55 saniye55 Mar 24, 2016
harbiden özlemişim dorukları .onlarsız hayat eksik gibi.hastasıyım esmer ailesinin.emeklerine saglık.valla biticek diye çok korkuyorum.bu arada hikayedeki diger bölümler açılmıyo sizin bir bilginiz var mı acaba:):):)
anahita81 anahita81 Mar 24, 2016
Cok güzeldii :) doruk ve bade harika diger ciftimde erdem ve derin saatlerce okusam bikmam ...bölümün benim icin olmasida ayrica cook mutlu etti beni.cok tşk ederim sevgili yazarim 😊😊 ellerine saglik
asaoncel asaoncel Feb 16, 2017
Merhaba 1. Kitap 75.ci  Bölüm de bitiyor ve kitabın 2. Bölümü ise  282.ci bölümle başlıyor, Doruk &  Bade. Ile Erdem& Derin ne ara evlendi olaylar nasıl gelişti hiç birşey anlamadım. 75. Bömden sonrasını nasıl okuyacağım?