Mé jméno, má krev II (Harry Potter FF)

Mé jméno, má krev II (Harry Potter FF)

445K Reads 35.1K Votes 67 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Completed

II. díl trilogie
Pán zla se vrátil. A je mocnější víc než před čtrnácti lety. Brumbál svolává Fénixův řád, který je postaven před těžkou zkoušku. Jak bojovat proti největšímu černokněžníkovi všech dob, když v jeho návrat zbytek kouzelnického světa nevěří? Podaří se jim ochránit Harryho Pottera?
Stará přátelství prochází velkými zkouškami, nově navázané vztahy jsou křehčí, čím víc Voldemort nabírá na síle.  Jaká tajemství vyplují napovrch? A kdo na čí straně ve skutečnosti stojí?

Mé jméno, má krev II začíná událostmi po Turnaji tří kouzelníků a pokračuje až do závěrečné bitvy o Bradavice. Minimálně narušuje kánon vytvořený JKR.  Je druhým dílem ze zamýšlené trilogie, který jsem psala v letech 2007-2011. 
K četbě není nutné znát první část, nicméně pro lepší orientaci ve vymyšlených postavách  to doporučuji (jako pomůcka můžou sloužit Rodokmeny na mám profilu).

21.04.2017 - #3 ve Fanfiction

© Nejsem autorkou ani vlastníkem originálních postav ze světa Harryho Pottera ani žádné části kouzelnického univerza. Všechna práva náleží JKR. Prohlašuji, že z tohoto díla mi neplyne žádný komerční zisk. Cílem této FF není poškodit práva autorky.