NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SEKRETER PARÇASI #wattsy2017

SEKRETER PARÇASI #wattsy2017

170K Reads 7.2K Votes 35 Part Story
Captive Queen By Captive_Queen Updated 6 days ago

Yüzü yüzüme daha çok yaklaştığında yutkunup, şaşkın bakışlarımı Araf'ın gözlerine sabitlemiştim. Dudaklarını yalayıp, dudaklarıma yaklaştığında alt dudağımı dişlerinin arasına alıp, yavaş yavaş geri çekilmişti. Elimde olmadan inlemiştim ve bu daha çok utanmama yol açmıştı.

Bir anda yüzümden çekilip kendini çift kişilik yatağıma attığında kaşlarım havaya kalkmıştı. 

"Biliyor musun yıldız? Bugün beni bir kız aradı."

Kulaklarım adete köpeklerinin kulakları gibi dikleşirken dişlerimin arasından devam etmesi için, "Ee?" Demiştim kinayeli sesimle. İki kolunu başının altına koyduğunda birkaç saniye yüzüme bakıp gözlerini tekrar tavan çevirmişti. "O sıra toplantıdaydım ama telefonumda arayan dünya da gördüğüm en güzel kızın adını görünce açmadan duramadım. Telefonu alıp, odama geçtiğimde bana ne dedi biliyor musun?" Diye keyifli ses tonuyla söylediğinde kalbimin kırıldığının, parçalara ayrıldığının sesini duyar olmuştum. Her ne kadar 'NE DEDİ O YELLOZ!?!?' Diye bağırmak istesem de sesimi sakin tutmayı başarıp, "Ben nereden bileyim." Dediğimde birkaç saniye sonra kendimi tutamayıp, "Ne dedi?" diye sormadan edememiştim.

Tepkimi alelade keyifli bir yüz ifadesiyle izlerken, dolgun dudaklarını büzüp, kaşlarını havaya kaldırdı. "İlk neden aradığını sorduğumda cevap vermedi, bir kez daha sorduğumda hayatım boyunca duymak istediğim iki kelimeyi eşsiz sesiyle kulaklarıma bağış etti."

"KİM LAN O YELLOZ!? SAÇINI BAŞINI YOLARIM! ONUN EŞSİZ SESİNİ DE, SÖYLEDİĞİ İKİ KELİMEYİ DE, ONUN SOYUNUDA, SOPUNU DA YEDİ SÜLALESİNİ DE-"

Odada kahkaha sesleri tekrar yankılandığında bahsettiği kız hakkında sövme işlemimi yarıda kesmişti. Araf, yumruk yaptığı ellerini yatağa vurarak gülmeye devam ettiğinde yatakta resmen tepinerek gülüyordu.

pokogi_ pokogi_ May 15
Kafamda deli sorular lfkfkfkkffl merak etme adalet bir gün elbet yerini bulacaktır.
kral_kedi kral_kedi Jun 16, 2016
Diğer bölümlerinide bu başarınla sürdürmen dileğim ile hikayeni beğendiğimi söylemek istiyorum. Yeni bir kitap yazdım KUZENİMİN HİZMETÇİSİ umarım sende benim hikayemi beğenir ve desteğini esirgemezsin.
               https://www.wattpad.com/story/75056566-kuzenimin-hizmet%C3%A7isi
alyadua- alyadua- Jan 31
duyguları birebir yansıtmışsın bende babamı kaybettim vee bu kadar güzel anlatılmaz canı gönülden tebrik ederim yazarcımm cım cım 💋💋💋
Captive_Queen Captive_Queen Sep 01, 2016
Yorumun için ve o dizelerdeki duyguyu benimsediğin için teşekkür ederim 😊
beatifulmery beatifulmery Jul 08, 2016
Gerçekten güzel bşlangıçtı hatalar var ama by tum acemi yazarlarda olan bor zeg
gulayucman gulayucman Sep 01, 2016
Gerçekten bölümü çok beğendim. Özellikle girişte yazdıkların. Çaresizlikle ilgili yazdığın cümlelere katılıyorum. Çaresizliğin ne anlama geldiğini özelliklede ben anlıyorum. Maalesef bana göre çaresizlik dünyadaki en kötü nedenlerden biri...