NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SEKRETER PARÇASI

SEKRETER PARÇASI

140K Reads 6K Votes 34 Part Story
Captive Queen By Captive_Queen Updated Apr 18

Umut parçalarımla örgülü ipler günler yıllar geçtikçe teker teker kopmaya başladı. İlk annem bıraktı beni, sonra babam, en sonda kendim. Her şey güzeldi. Şüphe uyandıracak kadar güzel. Sonra bir gün şiddetli bir fırtınaya tutuldu ailemiz. İlk önce canımdan sevdiğim kişiyi toprağa, sonra da kalbimin karanlık çukurlarına gömdüm. En sonunda o çıktı karşıma. Başımdaki bela olarak gördüğüm, aslında hayatımın kahramanı olan kişiyle karşılaştım. İşte o zaman her şey daha yeni başlamıştı. 
... 

Kollarımı vücudumu örtmek için kaldırırken tek eliyle, iki kolumu da başımın üstünde birleştirdi. Ve o an alaycıl hali tehlikeli bir katilin kimliğiyle yer değiştirdi. Tırnaklarımı karnıma batırırken beklemediğim bu harekete karşın ağzımdan bir çığlık kopmuştu. 

Tırnaklarını daha çok batırırken bir çığlık daha koparmıştım. Nefes alış verişim zorlaşırken, "Bu dünya da sana benden başkası haram, Yıldız. Sen sadece benim ellerimi tadabilirsin."

kral_kedi kral_kedi Jun 16, 2016
Diğer bölümlerinide bu başarınla sürdürmen dileğim ile hikayeni beğendiğimi söylemek istiyorum. Yeni bir kitap yazdım KUZENİMİN HİZMETÇİSİ umarım sende benim hikayemi beğenir ve desteğini esirgemezsin.
               https://www.wattpad.com/story/75056566-kuzenimin-hizmet%C3%A7isi
alyadua- alyadua- Jan 31
duyguları birebir yansıtmışsın bende babamı kaybettim vee bu kadar güzel anlatılmaz canı gönülden tebrik ederim yazarcımm cım cım 💋💋💋
Captive_Queen Captive_Queen Sep 01, 2016
Yorumun için ve o dizelerdeki duyguyu benimsediğin için teşekkür ederim 😊
beatifulmery beatifulmery Jul 08, 2016
Gerçekten güzel bşlangıçtı hatalar var ama by tum acemi yazarlarda olan bor zeg
gulayucman gulayucman Sep 01, 2016
Gerçekten bölümü çok beğendim. Özellikle girişte yazdıkların. Çaresizlikle ilgili yazdığın cümlelere katılıyorum. Çaresizliğin ne anlama geldiğini özelliklede ben anlıyorum. Maalesef bana göre çaresizlik dünyadaki en kötü nedenlerden biri...
firstofall1 firstofall1 Jul 06, 2016
@aliceinwonderland299 un Yarışması'na katılmanızı öneriyorum