Můj Únosce

Můj Únosce

94K Reads 3.3K Votes 36 Part Story
LuckaPuska By LuckaPuska Updated 4 days ago

,,Zvedni tu svojí prdelku nebo na ní dostaneš!" ozval se za mnou mužský hlas a já jí poslušně zvedla ,,No vidíš, jak ti to jde." řekl a pohladil mě po zadečku ,,Není to tak i příjemnější?"zeptal se ,,Není." odpověděla jsem potichu aby mě neslyšel ,,Za to dostaneš 20 na holou, ale to až za chvíli."
    
    !!!Upozornění: V této knížce se objevují prvky BDSM. Vlastně chci touto knížkou tuto sexuální ,,praktiku,, přiblížit veřejnosti.  Proto, než začnete číst tento příběh přečtěte si prosím pár informací o BDSM. 
    BDSM je pojem obecně užívaný pro širokou škálu sexuálních praktik a orientací založených na domluvě, že je jeden z partnerů nadřazen druhému. Patří sem zejména erotický sadismus, masochismus a různé formy fetišismu. Základem je absolutní oddanost a poslušnost podřízené osoby vůči dominantní a na oplátku za to podřízené osobě dominantní osoba zaručuje, že s ním bude jednat v rámci předem dohodnutých pravidel. Tato pravidla obsahují i pravidla o způsobu trestů či odměn. Tento vztah časem může přerůst i ve vztah otrokářský, tzn. že ze submisiva se dobrovolně stává otrok či otrokyně, a dobrovolně se vzdá všech svých práv, což většinou bývá doloženo podepsáním tzv. otrocké smlouvy, která je submisivem DOBROVOLNĚ podepsána.

No comments listed yet.