Můj Únosce

Můj Únosce

108K Reads 3.8K Votes 40 Part Story
LuckaPuska By LuckaPuska Updated Dec 30, 2016

,,Zvedni tu svojí prdelku nebo na ní dostaneš!" ozval se za mnou mužský hlas a já jí poslušně zvedla ,,No vidíš, jak ti to jde." řekl a pohladil mě po zadečku ,,Není to tak i příjemnější?"zeptal se ,,Není." odpověděla jsem potichu aby mě neslyšel ,,Za to dostaneš 20 na holou, ale to až za chvíli."
    
    !!!Upozornění: V této knížce se objevují prvky BDSM. Vlastně chci touto knížkou tuto sexuální ,,praktiku,, přiblížit veřejnosti.  Proto, než začnete číst tento příběh přečtěte si prosím pár informací o BDSM. 
    BDSM je pojem obecně užívaný pro širokou škálu sexuálních praktik a orientací založených na domluvě, že je jeden z partnerů nadřazen druhému. Patří sem zejména erotický sadismus, masochismus a různé formy fetišismu. Základem je absolutní oddanost a poslušnost podřízené osoby vůči dominantní a na oplátku za to podřízené osobě dominantní osoba zaručuje, že s ním bude jednat v rámci předem dohodnutých pravidel. Tato pravidla obsahují i pravidla o způsobu trestů či odměn. Tento vztah časem může přerůst i ve vztah otrokářský, tzn. že ze submisiva se dobrovolně stává otrok či otrokyně, a dobrovolně se vzdá všech svých práv, což většinou bývá doloženo podepsáním tzv. otrocké smlouvy, která je submisivem DOBROVOLNĚ podepsána.

No comments listed yet.