NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Następcy. Good is the new bad. 1&2

Następcy. Good is the new bad. 1&2

31.2K Reads 2.6K Votes 58 Part Story
Potepione By potepiona Updated 2 days ago

Cz. 1
  Danica to córka Kapitana Haka. Dziewczyna wraz ze swoimi "nie- przyjaciółmi" Mal, Jayem, Evie i Carlosem opuszcza Wyspę Potępionych. Młodzi Potępieni dostają szansę, aby żyć jak przeciętni nastolatkowie w Auradonie. Ich celem jest zdobycie Różdżki Dobrej Wróżki i oddanie jej Diabolinie, aby mogła się zemścić i przejąć władzę nad dobrem i złem. Nie okaże się to prostym zadaniem, ponieważ napotkają wiele przeszkód na swojej drodze min. przyjaźń i miłość. Czy odnajdą siłę, by nie zawieść rodziców, a może zostaną wierni nowym przyjaciołom? W opowiadaniu będzie pokazane, że dobro nie zawsze wygrywa nad złem, a miłość nie jest silniejsza niż zemsta. 
 Cz.2 
  Zło przejęło władzę nad dobrem.
 Minął rok od zdarzenia, jakie miało miejsce na koronacji. Mieszkańcy Auradonu zostali wygnani na Wyspę Potępionych, a władzę w Auradonie przejęła córka Diabloniny , Mal. Czarownica zaczyna podbijać kolejne magiczne krainy, by zasięgnąć władzy nad całym światem.
 Danica, Mal, Evie, Jay i Carlos odczuwają wyrzuty sumienia przez to, co się stało. Zaczynają myśleć nad tym, co mają zrobić, aby wszystko wróciło do normy.
 Ich zadaniem będzie odnalezienie starego Czarnoksiężnika, który jest jedyną osobą silniejszą niż Diabolina. Wbrew pozorom nie okaże się to prostym zadaniem, ponieważ nikt nie widział go od wieków. Piątka nastolatków wyruszy w pełną niesamowitych przygód podróż, która raz na zawsze odmieni ich życie i pozwoli odkryć najczarniejsze sekrety swoich rodziców..
 Nowe postacie, nowe wątki, nowe przygody, a przede wszystkim głęboko ukrywane sekrety. Czy tym razem zwycięży dobro?
  
  Najwyższe notowanie:
  10.09.2016 #955 Fanfiction
  02.10.2016 #588 Fanfiction
  12.11.2016 #573 Fanfiction
  14.12.2016 #384 Fanfiction
  05.02.2017 #245 Fanfiction
  26.03.2017 #151 Fanfiction

NewtFamily NewtFamily Mar 13
Kocham <3 Twoje rozdziały mają mało błędów ortograficznych, jest dobrze napisane. Ogólnie jest wszystko super.
Lady_Katia Lady_Katia May 11, 2016
Opowieść wydaję się zaczynać całkiem sensownie, ale dałabym jakieś dialogi. Uważam, że samo przedstawianie punktu widzenia bohatera, opierając się głównie na jego przemyśleniach trochę nudzi, jeśli rozdziały są długie jak Twoje. Jednak jest pozytywnie :-)
zazdrosnamucha zazdrosnamucha Mar 26, 2016
A nie powinno być "poddani"? Przepraszam, ale jestem uczulona na punkcie poprawności językowej. Ale tak to mi się podoba i jestem pod wrażeniem ;)
MooonlightQueen MooonlightQueen Dec 31, 2016
Zapowiada się mega! 💘 Szkoda, że tak mało jest dobrych opowiadań o Następcach. :C
zazdrosnamucha zazdrosnamucha Mar 26, 2016
Tak tak...znowu się czepiam. Ale czy nie powinno być "przełknęłam" zamiast "przemknęłam"?
LostLove135 LostLove135 May 27, 2016
Świetny rozdział. Cieszę się, że w końcu znalazłam jakieś opowiadanie o nastepcach. Wszystko super i bardzo dokładnie opisane :)