Następcy. Good is the new bad. cz I

Następcy. Good is the new bad. cz I

8.7K Reads 584 Votes 28 Part Story
Potepione By potepiona Updated 4 days ago

Dzieci Diaboliny, Dżafara, Złej Królowej, Cruelli de Mon i Kapitana Haka opuszczą Wyspę Potępionych. Dostają szansę, aby żyć jak przeciętny nastolatek w Auradonie. Ich celem jest zdobycie Różdżki Dobrej Wróżki i oddanie jej Diabolinie, aby mogła się zemścić i przejąć władzę nad dobrem i złem. Nie okaże się to prostym zadaniem, ponieważ napotkają wiele przeszkód na swojej drodze min. przyjaźń, miłość i odkryją siebie na nowo. Czy odnajdą siłę, by nie zawieść rodziców, a może zostaną wierni nowym przyjaciołom...
    W opowiadaniu będzie pokazane, że dobro nie zawsze wygrywa nad złem, a miłość nie jest silniejsza niż zemsta.
  Chciałabym bym przedstawić Wam opowiadanie o Następcach. 
Nie jest to taka historia jak wcześniej, tylko inna, krótko mówiąc nowa, ale po części oparta na tej oryginalnej. Jest ona dla każdego i wcale nie trzeba czytać książki "Wyspa Potępionych" ani oglądać filmu"Następcy",żeby wiedzieć o co chodzi. Jest to napisane dla każdego kto czytał lub oglądał, lub nawet jeśli tego nie zrobił, a jest zaciekawiony.

Notowania:
10.09.2016 #955 Fanfiction
02.10.2016 #588 Fanfiction
12.11.2016 #573 Fanfiction
01.12.2016 #437 Fanfiction

Lady_Katia Lady_Katia May 11
Opowieść wydaję się zaczynać całkiem sensownie, ale dałabym jakieś dialogi. Uważam, że samo przedstawianie punktu widzenia bohatera, opierając się głównie na jego przemyśleniach trochę nudzi, jeśli rozdziały są długie jak Twoje. Jednak jest pozytywnie :-)
A nie powinno być "poddani"? Przepraszam, ale jestem uczulona na punkcie poprawności językowej. Ale tak to mi się podoba i jestem pod wrażeniem ;)
Tak tak...znowu się czepiam. Ale czy nie powinno być "przełknęłam" zamiast "przemknęłam"?
LostLove135 LostLove135 May 27
Świetny rozdział. Cieszę się, że w końcu znalazłam jakieś opowiadanie o nastepcach. Wszystko super i bardzo dokładnie opisane :)
LostLove135 LostLove135 May 27
Wow. Jaki długi rozdział.
               Fajnie że dodalas Nowa postać której nie było ani w książęce ani w filmie.
               Świetne