Number 9 ▪ sekai

Number 9 ▪ sekai

58.6K Reads 5.1K Votes 25 Part Story
hoonsome the kaktöş By hoonsome Completed

Oh Sehun on beşinci yaş gününe parçalanmış kıyafetler, pençeleşmiş eller ve sivri dişlerle uyanmıştı. Ailesinin gurur duyduğu kan damarlarına aksa da bu kez gurur yerine utanç vardı. 
Kurt sürülerindeki birinci kural sürüye ve doğaya uyum sağlamaktı. Alfanın kabul edemeyeceği tek şey de sürüsünü tehlikeye atan albino bir kurt. Kolay lokma olduğu sertçe yüzüne çarpılsa da Oh Sehun mücadeleye devam edecekti; defalarca şehir değiştirmesi gerekse bile.

---
Hikayeyi okurken harcadığınız zamandan hoonsome sorumlu değildir. Zaten rezil olduğunun farkında. Sadece maymun iştahlı, klişe sever birisi, o nedenle beklentiniz olmasın sjdjdk.

  • chanbaek
  • exo
  • kaihun
  • sekai
  • xiuho
openha openha Jun 26
ÇOK BÜYÜK Sekai açlığı çekiyorum, sonra dedim ki birkaç hikayeyi baştan alayım ve bu tarafa gelince gördüm ki oy vermemişim ):
jongininsehunu jongininsehunu Mar 26, 2016
valla isyan çıkarırım vicdan azabı gibi çökerim üstüne
marsmelovpanda marsmelovpanda Mar 23, 2016
Snow için o kadar beklemistim ve one shot gorup kalp krizi geciriyordum lutfen bunu kaldirma da minnoş kalbim daha da zarar gormesin
Aleesia-ssi Aleesia-ssi Mar 24, 2016
SEKAI FANFICTIONS ANAYASASI BIRINCI MADDEDININ ILK CUMLESI DERKI; NUMBER9'U KALDIRMAK HAINLIKTIR, GUNAHTIR
hunashanyrria hunashanyrria Mar 25, 2016
kaldırırsan üstüne atlarım. mis gibi fic bulmuşum bırakmammm ㅠㅠㅠㅠ İyi bi girişti konu hoşuma gitti o yüzden lütfen devam et ♡
Nickkolik Nickkolik Sep 01, 2016
Öyledir djwjkd bence hafif grimsi beyaz saç hoş duruyor gençlerde kdmwkdms