İŞGAL

İŞGAL

38.4K Reads 3.6K Votes 39 Part Story
AYŞEGÜL KALAY By ais_21 Updated an hour ago

''Öldür!'' diye bağırdım kalan son nefesimle. Ben her halükarda ölecektim zaten. Ama onların eli bana değmeden ölmeliydim. Tek bir kez... Bir kez ölmeliydim.

İzin vermediler bir kez ölmeme. Beni her gün yaşayacağım ölüme ittiler. Acımadılar gecenin ıssızlığında savrulan haykırışlarıma. Acımadılar hayallerime ve umutlarıma. Bir gece, küçük bir karar hatasıyla öldüm. Ölüm bildim yaşadıklarımı.

Size sayabilirim onlarca ölüm sebebi. Her biri, bu ölümden daha insaflı, daha vicdanlıydı. Vücudumun her yeri bir günaha bulanmıştı. Dokunulmamış, temiz bir kıyım köşem kalmamıştı. Ben, artık baştan aşağı Günah'tım.


&&&&&


BU HİKAYEDEKİ KİŞİLER, TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR.


İLK YAYIN TARİHİ - 20.03.2016

Hain recisör oldugunu daha önce soylemismiydim :)) hiçte tüyo vermiyor bak goruyormusun:)) Zenc bir sen iki sizi gidi yaramazlar bunun intikami acı olur soyliyim yaziyorum bir kenara:)))
ebrathn ebrathn Apr 05
Tarihimizi anlatan kurguların kesinlikle desreklenmesi gerektiğini düşünüyorum bence tarihimiz konu bakımından bir hazine gibi hikayeniz o yüzden gözümde pek bir kıymetli her satırını ayrı ayrı inceleyeceğimden emin olabilirsiniz :)
biutyykitty biutyykitty Jul 14
Aslında daha önceden okumaya başlıyıcaktım ama o aralar diğer kitaplarını okuyordum şöyle bir bakıyım dedim neyse çok uzatmadan başlıyım ben
Vayyyyy anasini parmaklar çalışıyor harika ötesi bir kurguya benziyor yazarim heyecanla bekleyecegimi bilmeni isterim çok bekletme emi :)
İlgi çekici diğer hikayelerin gibi😉Çok sevdim bakalım nasıl bir serüvene atılıcaz
Şansın yolun açık olsun yavrukusum okuyan gözleri bol olsun yildizlar yagsin üzerine bu yeni bebisin..sen herseyin en iyisine layiksin canim benimm