NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Akademia Magów I

Akademia Magów I

55.3K Reads 5.7K Votes 24 Part Story
Nadzienie By Nadzienie Completed

Odkąd Abby sięga pamięcią, w jej życiu nigdy, ale to nigdy nie zdarzyło się coś niezwykłego, godnego podziwu. Była trójkową uczennicą zwykłego liceum, do którego uczęszczali najzwyklejsi na świecie uczniowie. Nic nie wskazywało na zmiany, dopóki nie dostała pewnego listu. Zwykła karta papieru odmieniła jej życie nie do poznania. 

  Czy to możliwe, aby akademia, ucząca najprawdziwszych magów, przeróżnych zdolności magicznych, mogła zechcieć zaprosić w swe progi i ją? Niczym niewyróżniającą się szarą nastolatkę, która nie zyskała popularności nawet w zwykłej szkole? Najwidoczniej tak.

  A czy wspomniałam może o chłopaku, posiadającym niespotykaną moc, nawet w nadludzkim świecie? Nie? Ach, w takim razie powiem wam, że w dniu, którym się spotkają, niejednemu z Was nasunie się myśl: "Trafiła kosa na kamień".

SFCastellano SFCastellano Apr 24, 2016
Kocham Cię za Puciu Puciu :D 
               Ogólnie, to bardzo fajna historia. Kurczę, muszę się zmuszać do zostawienia po sobie śladu, bo już chcę wiedzieć co wydarzyło się dalej :D
Lorenko1 Lorenko1 Feb 22
A ta Abby to jest w szkole z internatem czy Holly to jej siostra?
Alexanderkaa Alexanderkaa Jun 13, 2016
Podoba mi się bardzo :-D jest magia, jest dziwny facet lubiący kaczki ( Xd) i jest dawka humoru. Na pewno zostanę na dłużej :-)
Wysoka pozycja i dalej gapi się na piersi dziewczyny z liceum, no ładnie xD
Veronieex Veronieex Jul 16, 2016
Zauważyłam, że u Ciebie wielokropek to dwie kropki, a powinny być trzy :)
Annn-chan Annn-chan Dec 15, 2016
Coraz bardziej WYRAZISTA, jestem uczulona, po tym jak babka na fitnessie mówi, że ćwiczenia będą "coraz bardziej efektywniejsze"