Akademia Magów || Korekta

Akademia Magów || Korekta

55.6K Reads 760 Votes 3 Part Story
Nadzienie By Nadzienie Completed

Nieważne dokąd pójdziesz ani jaką decyzję podejmiesz, bo i tak wszystko to sprowadzi cię do Akademii Magów. I, wbrew pozorom, nie znajdziesz tutaj aniołków czy czegokolwiek innego, co byłoby tak szalenie słodkie. 

Nie musisz być kimś niezwykłym. Wystarczy, że przeżyjesz. Zwłaszcza teraz, gdy zaczęło dziać się coś niezwykle dziwnego. I nie myśl sobie, że w tym świecie magia tłumaczy absolutnie wszystko.

piff_paff piff_paff Jun 15
Im więcej samobójców, tym mnie samobójców — moje ulubione powiedzenie ❤
piff_paff piff_paff Jun 15
Pogubiłam się trochę :/ jak Abigail była w łóżku, jej uścisk na pościeli zelżał, a później nagle omijała patyki i kamienie, a egipskie ciemności coś tam utrudniały chodzenie? Czy po prostu nie opisałaś tego, że wyszli na zewnątrz?
- - Mar 28, 2016
Już same imię bohaterki zachęca mnie do czytania. Uwielbiam narracje trzeciosobową i myślę ,że przy takiej zostaniesz. Ponad to wyczuwam ,że trafiłam pod skrzydła powieści tak niesamowitej jak sam Harry Potter!
alliai alliai Apr 24, 2016
Kocham Cię za Puciu Puciu :D 
               Ogólnie, to bardzo fajna historia. Kurczę, muszę się zmuszać do zostawienia po sobie śladu, bo już chcę wiedzieć co wydarzyło się dalej :D
Lorenko1 Lorenko1 Feb 22
A ta Abby to jest w szkole z internatem czy Holly to jej siostra?
Alexanderkaa Alexanderkaa Jun 13, 2016
Podoba mi się bardzo :-D jest magia, jest dziwny facet lubiący kaczki ( Xd) i jest dawka humoru. Na pewno zostanę na dłużej :-)