Mé jméno, má krev I (Harry Potter FF)

Mé jméno, má krev I (Harry Potter FF)

247K Reads 16.4K Votes 21 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Completed

I. díl trilogie
Pobertové právě nastupují do 7. ročníku v Bradavicích. Pán Zla sílí. Schyluje se k první válce. Okolnosti je donutí dospět rychleji, než by si přáli.
Zdá se, že nad kouzelnickým lidem se stahují mračna. Před zkázou Vás nezachrání nic, než dobré jméno a čistá krev. Ale co když svoji rodinu nenávidíte? Co když nosíte jméno, které se Vám příčí? Máte šanci změnit svůj osud?
Voldemort buduje svoji armádu Smrtijedů mezi bradavickými žáky. Bellatrix Blacková a Lucius Malfoy se hrdě k jeho služebníkům hlásí. Sirius Black a James Potter jimi opovrhují a staví se na stranu Fénixova Řádu. Jenže pak jsou tu tací, kteří Znamení Zla nenosí dobrovolně. 
Jak válka ovlivnila osudy několika kouzelnických rodů, než Voldemort padl?

(Mé jméno, má krev I jsem napsala v roce 2006 ve svých 14 letech. Berte jej proto prosím vzhledem ke stáří textu a ke stáří tehdejší autorky s rezervami.  Zpětně jsem do textu zasahovala jen kvůli gramatickým chybám, dialogy a události jsou původní - místy se proto nemusí shodovat s kánonem.)

7. 7. 2017 - #21 ve Fanfiction

© Nejsem autorkou ani vlastníkem originálních postav ze světa Harryho Pottera ani žádné části kouzelnického univerza. Všechna práva náleží JKR. Prohlašuji, že z tohoto díla mi neplyne žádný komerční zisk. Cílem této FF není poškodit práva autorky.