Professor Styles (Larry CZ)

Professor Styles (Larry CZ)

47.9K Reads 6.5K Votes 42 Part Story
x_adel_x By Adel182 Updated Nov 27

Každý má na mladého Louise Tomlinsona jiný názor. Učitelé se mu vyhýbají širokým obloukem, spolužačky mu naopak padají k nohám a kamarádi ho respektují a chovají k němu jakousi úctu. Leč zdánlivou pravdou je, že i když byl Louis "guru" celé party, ba i školy, doma se choval zcela jinak. Navenek možná působil tvrdě, nebojácně a taky cool, ale to nemění nic na tom, že se každé pozdní odpoledne měnil ve starostlivého vnuka. Byť se prospěchem ve škole dvakrát nechlubil, měl vše, co si každý devatenáctiletý kluk může přát - rodinu (v rámci možností) a přátelé, kterým byl vzorem. 
  Na kantory nebral veliký ohled celé čtyři roky, co navštěvoval střední školu.
   Ani známá firma, Louis Tomlinson, se však nemohl vyhnout události, již čeká každého absolvujícího studenta - maturitních zkoušek. 
   Povídka by se nemohla obejít bez zápletky a zvratu, který s sebou přinese mladý profesor Styles, jež zrovna dostudoval vysokou školu. Stane se Louisovým angličtinářem, tělocvikářem a později i třídním učitelem...
   Zvládne Louis úspěšně odmaturovat, když se mu rodinné problémy rapidně ztíží? 
  To vše se dozvíte v povídce Professor Styles. Doufám, že se vám námět líbí stejně jako mně. Love you all, Adel.xx

IvaMAnne IvaMAnne Apr 01
Tak tohle je po dlouhé době příběh, který se mi fakt líbí :) Big like :)
Pěkný a perfektní zároveň libisemi skvělý zážitek úžasný a doufám další kapitoly děkuji libisemi moc příběh 😃😃😉😉😘😘
To je dokonalé! Celkom si viem predstaviť Louisa, ktorý má školu na háku, a neviem prečo, je mi sympatický :-) Harry s ním buď musieť mať asi veľa trpezlivosti, ale verím, že to bude stáť za to.
Tohle je ..nádhera. Ne,vážně..nemám vůbec slov. Tvoje povídky jsou dokonalé a stejně tak i ty. Těším se na pokračování.^w^
Začiatok je zatiaľ majestátny! Veľmi sa mi to páči :3 ♡
Kolminda17 Kolminda17 Apr 02
Zajímavé, jsem zvědavá, jak se to vyvine, těším se na další :)