Vrasesi I Motres

Vrasesi I Motres

18.7K Reads 1.9K Votes 40 Part Story
Ambra Alarcón By AmmyReal98 Completed

Te dashurosh njeriun qe duhet te urresh.

AxZxJxQ AxZxJxQ Mar 18
Romanov what a coincidence im reading currently the romanoc prophecy lol xp
Po ti moj gruaja e shokut te burrit tim dhe shokut tim pse sme the qe bere liber tjetr
B2_lover B2_lover Mar 17
Mir qe e postove po luj i fice durt se na bane me zemer kam met me tel ndor tu prit qe ti me hell pjes te re 
               Edhe nkish te dilen jena ba me ju lut zotit qe me hell ti moj egoiste pjes te re☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
               :)
               ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
CrazyllekXx CrazyllekXx Mar 17
Lol😂Dis book is like da bestahhh💋❤️❣Keep going honey I already love dis
Ma_rina11 Ma_rina11 Mar 17
Ky libri yt eshte suppeeer i bukur,guxo e mos e publiko se te vi ne shpi me 30vete xp
_Arvi_ _Arvi_ Mar 16
Omgg me rrengjethi te teren . Eshte kaq e mrekullueshme . I adore that ! Suksese te metejshme