Mum Işığı 1 : İstanbul

Mum Işığı 1 : İstanbul

4.2M Reads 198K Votes 89 Part Story
Burcísima By burningstarfire Completed

Pelin İzmir'de yaşayan yarı Alman yarı Türk bir kızdır. Dedesiyle büyümüş, ne intihar eden annesini ne de Alman babasını tanıyabilmiştir. Bir gün başarısının fark edilmesiyle İstanbul'daki saygın liselerden birinden burs kazanır ve hayatı değişir. Kendisini Bulut Tekin'in karanlığına çekilirken bulduğunda bir şeylerin yolunda gitmeyeceği en başından bellidir. Çağrı'nın ortaya çıkışı belki de bu zincirin bir başlangıcıdır. Aynı zamanda habersiz olduğu geçmişinin.

brkalparslan brkalparslan 4 days ago
arkadaşlar merhaba, profilimde ''Ayırıcılar Karşı'' adlı bi kitap var rica etsem okur musunuz, beğeneceğinizi düşünüyorum.
bakaslan bakaslan 2 days ago
-merhumu nasıl bilirdiniz?
               +rahmetlik iyi ok atardı... Irdurlerı
BoMinozice BoMinozice Feb 04
Valla hoşbuldum ne diyeyim bu kitabı okuma istemden çıkarsam mı diye bakınıyordum konusuna vs ama BAYILDIM şu yazının güzelliği için bile okurumkii elimdeki yarım hikayeler bitsin hemen başlıycamm :)):)
Sen böyle samimi olunca okuma isteğim 374628372937 kat arttı💕
               14 Şubat 2017 💖
grooso grooso 2 days ago
Kitabinı gercekten begendim .umarim ileride daha iyi yerlere gelirsin.😊 basarilar 😊 benim kitabimada bakarmisinn???  En az seninki kadar güzel . Begenecegine eminim 😊 vote atmayi ve yorum birakmayi unutma 😊 tesekkur ederim 😊😘😚
               
               By=grooso
Uykusuzk Uykusuzk 3 days ago
Lütfen kitabımı okurmusunuz arkadaşlar yeni yazmaya başladım teşekkürler :)) bu arada Hoşbulduk