Blogio Trauka (2 knyga) Laikinai sustabdyta

Blogio Trauka (2 knyga) Laikinai sustabdyta

8.1K Reads 739 Votes 16 Part Story
Elegija By Elegija Updated Jun 23

Nuo tada kai Elija pažino Gabrielių, abu buvo priversti įveikti daugybę vidinių kovų. Nė vienas negalėjo paneigti tarp jų tvyrančios traukos, o nepažintas troškimas ėmė viršų taip pranašaudamas abiejų pralaimėjimą. Tačiau veikėjai įveikė savo paties statytas sienas ir pagaliau nutiesė kelius vienas link kito. Bet ar visi praeities vaiduokliai buvo ištraukti į dienos šviesą ir nugalėti?
Elija, pradėjusi susitikinėti su Gabrieliumi, bando susivokti ar į savo širdį įsileido ne tik geismą, bet ir meilę... Keistos abejonės greitai įplieskia kibirkštis, todėl dėmesį tampa daug lengviau nukreipti į staiga užgimusį keršto troškimą, nei į naujas vidines kovas. Be to, nepadeda ir tai, jog Gabrielius, regis, vis dar slepia kelias juodas paslaptis, kurios grasina išaugti į nežinia kaip įveikiamas bėdas. 
_________________________________

Istorijos skyriai keliami 1-2 kartus į savaitę!

Pagaliau :) nuostabiai kuri istorijas :)) Visad moki nustebinti ir palieki intrigą :))  Labai patiko dalis. Jaučiuosi lyg skaityčiau romantinę knygą, kurioje viskas tobulai ir nuosekliai išdėstyta :))