Blogio Trauka (2 knyga)

Blogio Trauka (2 knyga)

9.9K Reads 916 Votes 18 Part Story
Elegija By Elegija Updated 4 days ago

Nuo tada kai Elija pažino Gabrielių, abu buvo priversti įveikti daugybę vidinių kovų. Nė vienas negalėjo paneigti tarp jų tvyrančios traukos, o nepažintas troškimas ėmė viršų taip pranašaudamas abiejų pralaimėjimą. Tačiau veikėjai įveikė savo paties statytas sienas ir pagaliau nutiesė kelius vienas link kito. Bet ar visi praeities vaiduokliai buvo ištraukti į dienos šviesą ir nugalėti?
Elija, pradėjusi susitikinėti su Gabrieliumi, bando susivokti ar į savo širdį įsileido ne tik geismą, bet ir meilę... Keistos abejonės greitai įplieskia kibirkštis, todėl dėmesį tampa daug lengviau nukreipti į staiga užgimusį keršto troškimą, nei į naujas vidines kovas. Be to, nepadeda ir tai, jog Gabrielius, regis, vis dar slepia kelias juodas paslaptis, kurios grasina išaugti į nežinia kaip įveikiamas bėdas. 
_________________________________

Istorijos skyriai keliami 1-ą kartą į savaitę!

EvelinaMarkuzaite1D EvelinaMarkuzaite1D Mar 21, 2016
Pagaliau :) nuostabiai kuri istorijas :)) Visad moki nustebinti ir palieki intrigą :))  Labai patiko dalis. Jaučiuosi lyg skaityčiau romantinę knygą, kurioje viskas tobulai ir nuosekliai išdėstyta :))