Introducing Tap by Wattpad!
Discover addictive chat stories from your favourite Wattpad writers that will make you go 😮😍🔥
CHECK IT OUT
Inna alternatywa| H.P

Inna alternatywa| H.P

45.9K Reads 3.8K Votes 33 Part Story
Axel By Azkaban303 Completed

Zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdyby fortuna w pewnym momencie potoczyła się innym kołem? Gdyby w sumie od samego początku wszystko było inaczej? Zastanawiałeś się, jakie ryzyko podejmujesz robiąc takie, a nie inne rzeczy?
Oni podjęli walkę. Ryzykowną walkę i tylko od nich zależało, jak wszystko się skończy. Mieli jednak przewagę. Dużą przewagę. Byli przecież z przyszłości.

lub
Co by było, gdyby Harry Potter, córka Syriusza i syn Remusa cofnęli się w czasie, by uratować swoich rodziców od niekoniecznej śmierci?


Okładkę zrobiłam sama.

Takoizu Takoizu Mar 11, 2016
<3 uwielbiam Twoje opowiadania ! Cieszę się że wracasz do potterowskiego świata !
xenons xenons Jul 09, 2016
O. To jak uderzenie młotem prosto w splot słoneczny. Wreszcie ff bez paringu i cukierkowych romansów. Cmoktania , chlania ognistej . Fantastyczny początek. Mam nadzieję że następny rozdział będzie równie mroczny.
VickyMasterOfKakao VickyMasterOfKakao Mar 11, 2016
Szuper <3
               Czecome na następny rozdział, bo na tak dobrze pisane opowiadanie warto czekać <3
wizard_from_LA wizard_from_LA Mar 11, 2016
To jest zajebiste! Tragiczne wydarzenia, Harry Potter jako główna postać... Już masz dużego plusa ode mnie ;D co mogę więcej powiedzieć? Dużo weny i szybkiej aktualizacji ;)
KamilGodlewski2 KamilGodlewski2 Mar 11, 2016
Lepiej zacząć się nie mogło. Po przeczytaniu twoich wcześniejszych opowiadań wiem że nadal tak będzie. Pozostaje tylko czekać na nexta i mieć nadzieję że szybko go napiszesz.
Kirasign Kirasign Sep 27, 2016
Można powiedzieć że początek opowieści jest okropny dla bohaterów, tyle przeszli. Ciekawe co przyniosą kolejne rozdziały, na pewno będą ciekawe :)