Inna alternatywa| H.P

Inna alternatywa| H.P

36.4K Reads 3K Votes 33 Part Story
Axel By Azkaban303 Completed

Zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdyby fortuna w pewnym momencie potoczyła się innym kołem? Gdyby w sumie od samego początku wszystko było inaczej? Zastanawiałeś się, jakie ryzyko podejmujesz robiąc takie, a nie inne rzeczy?
Oni podjęli walkę. Ryzykowną walkę i tylko od nich zależało, jak wszystko się skończy. Mieli jednak przewagę. Dużą przewagę. Byli przecież z przyszłości.

lub
Co by było, gdyby Harry Potter, córka Syriusza i syn Remusa cofnęli się w czasie, by uratować swoich rodziców od niekoniecznej śmierci?


Okładkę zrobiłam sama.

Takoizu Takoizu Mar 11
<3 uwielbiam Twoje opowiadania ! Cieszę się że wracasz do potterowskiego świata !
xenons xenons Jul 09
O. To jak uderzenie młotem prosto w splot słoneczny. Wreszcie ff bez paringu i cukierkowych romansów. Cmoktania , chlania ognistej . Fantastyczny początek. Mam nadzieję że następny rozdział będzie równie mroczny.
Szuper <3
               Czecome na następny rozdział, bo na tak dobrze pisane opowiadanie warto czekać <3
To jest zajebiste! Tragiczne wydarzenia, Harry Potter jako główna postać... Już masz dużego plusa ode mnie ;D co mogę więcej powiedzieć? Dużo weny i szybkiej aktualizacji ;)
Lepiej zacząć się nie mogło. Po przeczytaniu twoich wcześniejszych opowiadań wiem że nadal tak będzie. Pozostaje tylko czekać na nexta i mieć nadzieję że szybko go napiszesz.
Kirasign Kirasign Sep 27
Można powiedzieć że początek opowieści jest okropny dla bohaterów, tyle przeszli. Ciekawe co przyniosą kolejne rozdziały, na pewno będą ciekawe :)