Çömez Dadı

Çömez Dadı

113K Reads 9.8K Votes 40 Part Story
mericern By mericern Updated Aug 11

Herkesin hayatında kırılma noktaları vardır. Kimi için yüksek puanla üniversiteyi kazanmak, kimi için yüksek maaşlı bir işe kabul edilmek büyük bir olay olabilir ama Hayal için hayatın hazırladığı sürprizler bundan biraz fazlasıydı. 
  İstanbul'un en çok korkulan mafya babasının şımartılarak büyütülmüş tek kızı için ne paranın ne de yüzlerce milyar harcanarak bitirdiği okulların bir önemi olmuştu. Kendi değimiyle hapishane arkadaşlarının değimiyle sırça köşkünde binlerce ayakkabısı ve sayısız mücevherleriyle mutlu mesut bir hayat yaşarken sahip olduklarının değerini anlaması imkansızdı.
   Sahip olduğu her şeyi bir gecede kaybeden şımarık Hayal'in kendi ayaklarının üzerinde durma çabasını anlatan hikayemi okurken yer yer üzüntüden yer yer gülmekten ağlayacaksınız. Peşindeki babasının düşmanlarından ve her yerde onu arayan polislerden saklanmak adına üç tane birbirinden yaramaz çocuğa dadılık yapma çabalarıyla kendinizden geçmeye hazır mısınız? Şıpsevdi Hayal'in gerçek aşkı buluşunun hikayesi Çömez Dadı'yı okumak için kemerlerinizi bağlayıp arkanıza yaslanın. Çünkü macera dolu bir hikaye sizi bekliyor...

indovf indovf Mar 14
Ulen Eylül'ün başına birşey gelirse diye hiç mi düşünmüyor kız
lovecivert lovecivert Mar 13
Ay olley en yakın arkadaşı Defne'ymiş Defne'nin karakteri olan kadını çöl sefiyorum
_doktor_E _doktor_E Mar 11
Eminim hepinizin kitabi mükemmel ama okunma sayisi yok. Gelin KITABINIZI TANITALIM..
Ooo bol aksiyon var anlaşılan. Sevdim 😁ellerine sağlık aksiyonlu bir giriş yapmışsın çok heyecanlıydı
indovf indovf Mar 14
Kıza kızmasın diye korumuş. İyi kadın, kız şımarık davranıyor bence. Kadın kötü olsa tamam da
_doktor_E _doktor_E Mar 11
WATTPAD YARISMA ADLI KITABINDAN ILK BOLUMDEN BASVURU YAPABILRIISNZI