Więźniarka

Więźniarka

30.6K Reads 1.5K Votes 11 Part Story
Mała Migotka By MalaMigotka12 Updated Oct 31

Prezenty od tajemniczego wielbiciela dotychczas nie niepokoiły Laury. Sądziła, że człowiek, który je wysyła, niedługo stanie z nią twarzą w twarz oraz wyjaśni wszystko jasno i klarownie. Nie spodziewała się jednak, że zostanie... porwana. Pewnego dnia, wracając z pracy do domu, ktoś zakłada jej worek na głowę i wywozi w niewiadomym kierunku. Laura budzi się w ciemnym pokoju bez okien, przykuta do łóżka, w towarzystwie zamaskowanego mężczyzny. Dlaczego została uprowadzona i uwięziona? Dlaczego ktoś chciałby ją porwać? Laura nie zna odpowiedzi na te pytania, a tajemniczy napastnik nie kwapi się do jakichkolwiek wyjaśnień.
Sebastian, jak każe się nazywać, ma mnóstwo tajemnic i to takich, które przyprawiłyby o dreszcze niejedną kobietę. Jego obecność napawa strachem, ale z każdą rozmową, Laura zaczyna być coraz bardziej zaintrygowana tajemniczą postacią porywacza. Pragnąc wydostać się na wolność, dwudziestoparolatka rozpoczyna niebezpieczną grę, którą może przypłacić nawet życiem.
Kim jest Sebastian i dlaczego tak naprawdę porwał Laurę? Czy dziewczyna po przejściach zdoła odnaleźć w sobie siłę oraz odwagę, by stanąć do walki o własną wolność? I przede wszystkim - czy można pokochać kogoś, kto na tą miłość nie zasługuje?

_____________________
Uwaga! Opowiadanie zawiera wulgaryzmy, sceny erotyczne, oraz takie, które mogą urazić niektórych czytelników! CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

"Więźniarka" nie jest tylko zwykłym, słodkim romansem! Znajdują się tutaj elementy kryminalne, dramatyczne oraz psychologiczne. 
Historia jest również publikowana pod adresem: wiezniarka.blogspot.com

Kolejne rozdziały ukazują się w NIEREGULARNYCH odstępach czasowych! Historia jest pisana na bieżąco!

Zwiastun opowiadania: https://www.youtube.com/watch?v=MB9ir-EyBjA

 • dramat
 • dziewczyna
 • kiddnaping
 • kryminalne
 • porwanie
 • psychologiczne
 • romans
 • uprowadzenie
 • więźniarka
Super początek. Na pewno będę brnąć dalej w ta historię ☺
WisniowaMarzycielka WisniowaMarzycielka Mar 30, 2016
Dobra po pierwsze, fajnie że dodajesz tak długie rozdziały :D, po drugie myliłam się co do szafa jednak to nie on będzie porywaczem ale coś czuję że będzie miał duży wpływ na jej życie. No i po trzecie coraz bardziej mi się podoba to opowiadanie!
Ejnvsk Ejnvsk Mar 09, 2016
A matko uwielbiam Twój sposób pisania, naprawdę. Twoje opowiadanie jest już w mojej bibliotece, a ja z niecierpliwością czekam na kolejny rodział!
ivi142 ivi142 Feb 08
Jej czytam dalej. Juz wiem ze nie bede mogla oderwac sie od czytania:-)