ABİMİN ARKADAŞI

ABİMİN ARKADAŞI

36.8K Reads 1.2K Votes 13 Part Story
plskdry By Kadriyecam Updated Aug 03, 2016

."bu kadar hıza geride kalmak hiç yakıştıramadım doğrusu"dedim. barlas bir saniyeliğine bana bakıp geri yola baktı. hızını biraz daha artırınca küçük bir çığlık attım. "ya abi ne yapıyorsun çok korktum"dedim. araba bir anda durunca öne doğru atılmıştım ama zor olsada dengemi sağladım. sinirle barlasa dönüp "ne yapıyorsu ya as kalsın camdan uçuyordum"diye bağırdım. yaslandığı yerden doğrulup gözlerime baktı. kırgın bakıyordu. "neler oluyor barlas"dedim. dudaklarnı yalayıp gözlerini yumdu.

"beni neden anlamıyorsun buğlem"dedi fısıltılı bir şekilde. kaşlarımı çattım."ne?"dedim.derin bir nefes aldı.

"yeter buğlem yeter. artık dayanamıyorum.10 yıldır her gün bu acıyı çekmekten yoruldum. her gün gözlerinin içine bakıp kaybolmaktan kormaktan bıktım. 10 yılıdır sana olan özlemimden bıktım. çok bir şey istemedim ben. sadece senin küçük bendenin kolarımda olamasını o gözlerinin bana sevgiyle bakmasını dudaklarının dudaklarımda olmasını ve o lanet ama bana çok iyi gelen hatta beni sarhoş eden şeker kokunun burnuma dolamsını istedim."dedi. ben dediklerinin şokunu yaşarken o en can alıcı sözü söyledi."seni seviyorum buğlem"dedi. tam ağzımı açıp bir şey söyelecekken dudaklarıma yapışması bir oldu. kocaman gözlerle ona bakarken o gözlerini kapatmış özlem ve açlıkla öpüyordu.

omzularından tutup itirdim ve yüzüne sert bir tokat attım."sen gerçekten iğrenç birsin"dedim


Kapak yapım : Kapak10tasarim

mvi-mavi mvi-mavi Dec 24, 2016
Üzeyir elden ni pek sevmedjgim için ben başka karakter olarak hayal ediyorum
mrscrispus mrscrispus Oct 28, 2016
Sabah kalktığımda ağzım yüzüm kaymış bir şekilde uyanıyorum zaten sabahın köründe o alarm sesi inanılmaz pu nidin bi kidir gizil