I miss you // Frerard

I miss you // Frerard

8.1K Reads 1.1K Votes 20 Part Story
lorazepam By dangerdream Completed

   Środa. Nienawidziłem śród. Mieliśmy wtedy najdłużej lekcje, akurat te, które szczególnie źle mi szły. Poza tym środa równała się z tym, że w ogóle musiałem iść do szkoły. Środa oznaczała, że dwa dni już za mną, ale nadal zostały mi kolejne dwa.

   Nienawidziłem śród.

   Nienawidziłem swojej szkoły. Nie dla tego, że byłem zbuntowanym nastolatkiem, który krytykował obowiązek edukacji do określonego wieku. Nie z samej zasady, że szkoła jest złem, bo są nauczyciele, są przedmioty i są ludzie. Nie dlatego, że kiedy ktoś powie ''szkoła jest fajna'', od razu zostanie wyzwany od kujonów lub dziwaków i zostanie pobity przez szkolną drużynę futbolową na oczach wszystkich uczniów. 

   Nienawidziłem swojej szkoły, ponieważ chodziły do niej cztery konkretne osoby. Dallon, Tyler, Bob i Joe. Pierwszego dnia w szkole nie zwracali na mnie uwagi. Drugiego też nie. Trzeciego, stwierdziłem, że wreszcie trafiłem do normalnej szkoły, gdzie uda mi się znaleźć nowych przyjaciół.

   Czwartego dnia długo...

lbkapibary lbkapibary Jan 14
ale za to jaki przystojny ten zdesperowany emos z posiniaczona twarza
anunimportantidiot anunimportantidiot Nov 28, 2016
Lepszego składu "koksów wpierdolców" nie dało się wymyslic? xd
xnvtvlivx xnvtvlivx Dec 01, 2016
Dallon zawsze jest kurde zły, a to tylko nasza niewinna żyrafka
OneSecondOfDream OneSecondOfDream Oct 12, 2016
Myślałam że to gee i takie "CO TY KOBIETO SYNA NIE POZNAJESZ"
BOŻE, DLACZEGO ZAWSZE MUSISZ MNIE KARAĆ ZŁYM DALLONEM? CZY JEZUS BREN JUŻ CI NIE WYSTARCZA? CZY MUSISZ ROBIĆ DALLONKA SZATANEM?
Dallon to hamuj troche no. Kocham cie mocno ale wez sobie nie pozwalaj.