[ KIEDYŚ MOŻE WRÓCĘ] Przestań uciekać || Teen Wolf

[ KIEDYŚ MOŻE WRÓCĘ] Przestań uciekać || Teen Wolf

3K Reads 284 Votes 15 Part Story
piff_paff By piff_paff Updated Dec 28, 2016

"- Pamiętaj. To złe istoty, nie wchodź z nimi w głębszą relacje, niż musisz. Trzymaj tak duży dystans jaki możesz. Nie daj się zwieść ich przyjacielskiemu nastawieniu i miłemu charakterowi, to tylko na pokaz. Pamiętaj kim są i co mogą ci zrobić, jasne? - To wcale nie brzmiało jak pytanie, a raczej rozkaz. - Wilkołak Alpha, dwa Wilkołaki Beta, Banshee, Kojotołak, Bestia... - wyliczał. - Będziesz miała pełne ręce roboty. Nie zepsuj naszej reputacji, tak jak zrobiła to twoja siostra. Już kiedyś ona mnie zawiodła i liczę, że nie powtórzysz jej błędu i przywrócisz należyty szacunek naszej rodzinie, który podupadł po jej wyczynie. Pamiętasz nasze przyrzeczenie?  
  - Przysięgam służyć mojemu gatunkowi do końca życia. Przysięgam chronić życie ludzi i za cenę życia zacierać przed nimi wszelkie ślady działania magii oraz istnienia nadnaturalnych istot. Przysięgam nigdy nie wchodzić w głębsze relacje z innym gatunkiem, niż to konieczne.  Przysięgam wypełnić moje przeznaczenie. "
  
  ###
  >>WOLNO PISANE<<
  A oto nowy opis, nowej fabuły książki! :D

fox_123 fox_123 Aug 16, 2016
Super ❤ Już nie moge się doczekać na następny rozdział 😍
dejewskoo dejewskoo Aug 17, 2016
Teraz się zastanawiam kim ona jest! A przez to całe leczenie wodą, pomyślałam o Percym Jacksonie xD
olusia721 olusia721 Aug 18, 2016
Och ma bogini wattpada. Właśnie czekałam na coś o bodobnym temacie no wiesz że wgl rodzina chronienie ludzi zacieranie za istotami nadprzyraodzonymi śladów
Zozoleqq Zozoleqq Aug 18, 2016
Genialne, bardzo mi się podoba twój sposób pisania 😂😂 Jeżeli mogę to tak nazwać 😂😂😍😍😙
wazonik wazonik Jan 21
Trochę błędów interpunkcyjnych, ale poza tym jest okej :)