Wróg | L.D Ch.L

Wróg | L.D Ch.L

164K Reads 9.5K Votes 99 Part Story
Julka By _lujka_ Updated Aug 19, 2018

Paulina jest szesnastolatką o blond włosach nie lubi sławnego zespołu o nazwie Bars And Melody. W szkole jest znana ,ma przyjaciółkę Julie która jest tak samo pokręcona jak ona . Nienawidzi rozmawiać o swojej rodzicielce ponieważ zmarła ona w wypadku samochodowym. 
 
Julka jest najlepszą przyjaciółką Pauliny traktują się praktycznie jak siostry , nocują u siebie co tydzień i chodzą razem na zakupy.  Są także upadki po których się podnoszą i żyją dalej. Jest ona niską brunetką o brązowych oczach i zgrabnej figurze. Julia także nie lubi zespołu o nazwie Bars And Melody ponieważ uważa że są to rozpuszczeni nastolatkowi którzy wszystko dostają i na wszystko im sie pozwala. 

Leondre jest sławnym na całym świecie raperem zespołu Bars And Melody którego Julia i Paulina tak nienawidzą. Leo ma 16 lat jest i brunetem o brązowych oczach .

Charlie 17-letni wokalista zespołu Bars And Melody jest on blondynem, ma dziewczynę o imieniu Chloe , jest najlepszym pował z nim w BGT. 

Tata Pauliny często wyjeżdża na delegacje do różnych krajów. W pewnej delegacji poznał VictorięVictorię, coś między nimi zaiskrzyło i mężczyzna przyjeżdżał do Victori co dwa tygodnie. Paulina nie lubiła Victorii ponieważ ojciec nie spędza z nią już dużo czasu bo jest w pracy albo u Victorii. Pewnego razu wrac on z Victorią  jej dziećmi, jak zareaguje Paulina?

  • barsandmelody
  • charlielenechan
  • fanfiction
  • leondredevries
  • nienawiść
  • przyjaźń
  • smutek
Wixa143 Wixa143 Apr 13, 2018
''... i nie musisz iść do szkoły '' mój tata powiedział by raczej zadzwonię do nauczycielki czy oby napewno byłaś w szkole 😓 😂😂😂
gluchosc gluchosc May 20, 2017
haha marzenie "wyjeżdżam na jakieś 3-4 dni jak chcesz to możesz nie iść do szkoły" jak widać nie każdy ma takie szczęście ;(
weraton weraton Jun 18, 2017
Yyy... Kurwa jak oficjalnie... Już widać, że na wojnie się wychowała 🙄
wera12131000 wera12131000 Feb 15, 2018
😂😂😁 jakie komentarze ten kto pisze ta opowieść napewno jest z siebie dumny
louvemyaethetic louvemyaethetic May 17, 2017
Dziewczyno nie ogarniam twojego problemu xd Mój tata jest cały czas w domu, uwierz to jest gorsze ;-;
Wixa143 Wixa143 Apr 13, 2018
Ja nie rozumiem problemu ja bym zaprosiła koleżanki i kolegów z naciskiem na kolegów i po problemie