Wróg | L.D Ch.L

Wróg | L.D Ch.L

130K Reads 7.7K Votes 98 Part Story
Julka By _lujka_ Updated Apr 15

Paulina jest szesnastolatką o blond włosach nie lubi sławnego zespołu o nazwie Bars And Melody. W szkole jest znana ,ma przyjaciółkę Julie która jest tak samo pokręcona jak ona . Nienawidzi rozmawiać o swojej rodzicielce ponieważ zmarła ona w wypadku samochodowym. 
 
Julka jest najlepszą przyjaciółką Pauliny traktują się praktycznie jak siostry , nocują u siebie co tydzień i chodzą razem na zakupy.  Są także upadki po których się podnoszą i żyją dalej. Jest ona niską brunetką o brązowych oczach i zgrabnej figurze. Julia także nie lubi zespołu o nazwie Bars And Melody ponieważ uważa że są to rozpuszczeni nastolatkowi którzy wszystko dostają i na wszystko im sie pozwala. 

Leondre jest sławnym na całym świecie raperem zespołu Bars And Melody którego Julia i Paulina tak nienawidzą. Leo ma 16 lat jest i brunetem o brązowych oczach .

Charlie 17-letni wokalista zespołu Bars And Melody jest on blondynem, ma dziewczynę o imieniu Chloe , jest najlepszym pował z nim w BGT. 

Tata Pauliny często wyjeżdża na delegacje do różnych krajów. W pewnej delegacji poznał VictorięVictorię, coś między nimi zaiskrzyło i mężczyzna przyjeżdżał do Victori co dwa tygodnie. Paulina nie lubiła Victorii ponieważ ojciec nie spędza z nią już dużo czasu bo jest w pracy albo u Victorii. Pewnego razu wrac on z Victorią  jej dziećmi, jak zareaguje Paulina?

  • barsandmelody
  • charlielenechan
  • fanfiction
  • leondredevries
  • nienawiść
  • przyjaźń
  • smutek
Nekonline Nekonline May 20
haha marzenie "wyjeżdżam na jakieś 3-4 dni jak chcesz to możesz nie iść do szkoły" jak widać nie każdy ma takie szczęście ;(
weraton weraton Jun 18
Yyy... Kurwa jak oficjalnie... Już widać, że na wojnie się wychowała 🙄
Dziewczyno nie ogarniam twojego problemu xd Mój tata jest cały czas w domu, uwierz to jest gorsze ;-;
MajaWitkowska1 MajaWitkowska1 Jul 17, 2016
Cały czas są powtórki z np słowem Victoria to trochę wkurzajacące ale ogólnie to spoko
zabka177 zabka177 Jul 01, 2016
Często zdarzają się powtórzenia językowe i to mi się nie podoba. Książka nawet ciekawa. Popracuj nad powtórzeniami przyda ci się to 😉
PatrycjaFjaek PatrycjaFjaek May 02, 2016
Air force one czy two? Niskie czy wysokie? Jak wysokie to z rzepem czy bez?