KALP AĞRISI

KALP AĞRISI

32.6K Reads 2.2K Votes 21 Part Story
JUDITH JOYCE By majdafan Updated Nov 29

Aşkına güvenecek kadar inançlıydı... Oysa hayatın acı gerçekleri, bu inancın Dominic'le kendisine yetmeyeceğini kısa sürede ona öğretmişti. Artık, sımsıkı duvarlarla koruduğu kalbine kimsenin ulaşmasına izin vermemeye kararlıydı. Fakat... Elizabeth, dışından savunmaya çalıştığı şeyin çoktan ele geçirildiğini fark ettiğinde, her şey için çok geç olacaktı. 
           
   Zaafına yenilmeyecek kadar güçlüydü; fakat bazen güçlü olmak yetmezdi. Dominic, kararlılıkla yürüdüğü yolda, zaaf sandığı şeyin çok daha büyük bir duygu olduğunu keşfettiğinde; yeterince güçlü olmadığını da keşfedecekti. Üstelik... Hayatta ele geçirmek istediği tek kalbin, hayatta en çok incittiği kişiye ait olduğunu bilmek, ödediği bedeller içinde en hafifi olacaktı.
           
   Ve...
           
   Her ikisi de "Kalp Ağrısı"nın hiç dinmeyeceğini öğrenecekti.

Tuba6350341 Tuba6350341 Mar 07
Aman Allah'ım süper ya merakla bekliyorum.elizabeth ve dominic❤️❤️❤️❤️
Sevgili yazar cok guzel bir kurgu beklentisi icindeyim nerakla bekliyorum
majdafan majdafan Mar 10
Çok teşekkür ederim. Diğeri bitsin, devamı gelir inşallah. Sevgiyle kalın. ..
deriko deriko Apr 19
Ya bu dominic nasıl böyle bişey yapar yavrum elizabeth im benim çok üzülecek ama sevinecegi zamanlarda gelecek hadi bakalım
Ay ay başlangıç süper 😘😘😘 sabırsızlıkla devamını bekliyorum ellerine sağlık
Merhabalar iyi okurlar... "Şarap Lekeli Defter" adlı kitabımın 24.Bölümü yayınlanmış durumda. Yazdığım kadar, değeri bulunmasada hâla yazmaya devam edicem. Okumanızı tavsiye ediyorum. Evet kabul ediyorum bu bir reklam. Çünkü desteğinize ihtiyacım var zorlamaksızın.