ANKA➰Yeniden Doğanlar Serisi | 1

ANKA➰Yeniden Doğanlar Serisi | 1

47.7K Reads 2.6K Votes 36 Part Story
The K2 ♥ By cilekkokusu2 Completed

"Seni gördüğüm ilk günden beri içimde tuhaf duygular var. Adını koyamadığım veya koymaya cesaret edemediğim duygulardan bahsediyorum. O çarpıştığımız ilk an var ya kafede.. Gözlerini gördüğümde, bakışların üstümde elektrik etkisi yarattı. Sonra uzun süre boyunca seni izledim. Birçok kez takip ettim, karşına çıkmaya başladım. Her adımımda sana yakınlaştığımı hissettim. Sen, benimle konuşuyordun. İçindeki acılara rağmen güçlü duruşunu gördüm ben senin Anka. Asi tavırlarının bu yüzden oluşunu gördüm. Sana her dokunduğumda kalbim boğazımda atmaya başladı. Sonra acılarımızın aynı olduğunu öğrenince seni kendime birazdaha yakın hissettim. Yaralarını sarabileceğimi hissettim. Bugüne kadar hep istemeden kırdım seni o piç veya başka birisi yüzünden ama inan sana her bağırışımda benim de canım yandı. Sonradan pişman oldum ama özür dilemeye cesaretim yine olmadı. Bu yüzden, bir de geçmişteki herşey için özür diliyorum senden." 

Her bir cümlesi beni ağlatırken dişlerimi birbirine bastırdım. Eğer ağzımı açıp tek bir kelime edersem ya hıçkıracak ya da seslice ağlamaya başlayacaktım. Konuşmasının sonunu az çok tahmin ederken bunu bana yapmamasını diledim.

Yapma lütfen.. O iki kelimeyi söyleme. 

Dolu gözlerinden yaşlar akmak için desdur beklerken kendini sıkıyordu. Çenem titredi öyle içi acıyor görünce karşımda.

"Sonunda...Sonunda ne zamandır aradığım sorunun cevabını buldum.." Gözlerimi sımsıkı kapatıp başımı olumsuzca iki yana salladım. Ellerini ellerimden çekip başımı tuttu ve hareketimi engelledi. Kollarını tuttum ama başımdan çekemedim.
 
"Ben.. Seni.. Seviyorum! Duydun mu! Köpek gibi aşığım! Deliler gibi aşığım lan sana! Ölüyorum senin için!" diye haykırdı. 

♣
Kapak yapımı @Yazanbayan14'e aittir. 

06.04.2016

(+18) ve argo içerir!

arzu60600 arzu60600 2 days ago
Kutay tam pisliksin anka neler yasicak yada yaşatacak okumak için sabırsızlanıyorum emeğine sağlık yazarcim
sahinyesim sahinyesim May 02, 2016
Çok güzel başladı. Yazım hatası yok ve tek kelimeyle bayıldım.... ♡♥♡♥
Stiles_2003 Stiles_2003 Feb 11
Genelde hep serseriler kötü çocuklar daha sonradan iyi olur sag kizlari severler ya hep aynı oluyor burda sanırım daha mi değişik? Inşallah ilerde kutay falan olmaz
black_black2 black_black2 Nov 14, 2016
acaba bu kutay anka mi yada anka kız ismi mi ay anlamadim ama neyse
Psikopatrice Psikopatrice Aug 31, 2016
Anka zaten küllerinden doğar yani kuş olan Anka😂😂😂
zaynist0 zaynist0 Feb 11
Aq malı sen aşma asıl haddini pislikkk bir kız o bir bayan o bir kadın o