ANKA➰-Yeniden Doğanlar Serisi-1

ANKA➰-Yeniden Doğanlar Serisi-1

15.3K Reads 1.2K Votes 33 Part Story
Sokak Dansı ♥ By cilekkokusu2 Updated Oct 16

"Seni gördüğüm ilk günden beri içimde tuhaf duygular var. Adını koyamadığım veya koymaya cesaret edemediğim duygulardan bahsediyorum. O çarpıştığımız ilk an var ya kafede.. Gözlerini gördüğüm de elektrik çarpmış etkisi yarattı bakışların üstümde. Uzun süre boyunca seni izledim sonra. Takip ettim her defasında ve karşına çıkmaya başladım. Her adımımda sana yakınlaştığımı hissettim. Sen, benimle konuşuyordun. İçindeki acılara rağmen güçlü duruşunu gördüm ben senin Anka. Asi tavırlarının bu yüzden oluşunu gördüm. Sana her dokunduğumda kalbim boğazımda atmaya başladı. Sonra acılarımızın aynı olduğunu öğrenince seni kendime birazdaha yakın hissettim. Yaralarını sarabileceğimi hissettim. Bugüne kadar hep istemeden kırdım seni o piç veya başka birisi yüzünden ama inan sana her bağırışımda benim de canım yandı. Sonradan pişman oldum ama özür dilemeye cesaretim yine olmadı. Bu yüzden, bir de geçmişteki herşey için özür diliyorum senden." 

Her bir cümlesi beni ağlatırken dişlerimi birbirine bastırdım. Eğer ağzımı açıp tek bir kelime edersem ya hıçkıracak ya da seslice ağlamaya başlayacaktım. Konuşmasının sonunu az çok tahmin ederken bunu bana yapmamasını diledim.

Yapma lütfen.. O iki kelimeyi söyleme. 

Dolu gözlerinden yaşlar akmak için desdur beklerken kendini sıkıyordu. Çenem titredi öyle içi acıyor görünce karşımda.

"Sonunda...Sonunda ne zamandır aradığım sorunun cevabını buldum.." Gözlerimi sımsıkı kapatıp başımı olumsuzca iki yana salladım. Ellerini ellerimden çekip başımı tuttu ve hareketimi engelledi. Kollarını tuttum ama başımdan çekemedim.
 
"Ben.. Seni.. Seviyorum! Duydun mu! Köpek gibi aşığım! Deliler gibi aşığım lan sana! Ölüyorum senin için!" diye haykırdı. 

♣

06.04.2016

(+18) ve argo içerir!

30.10.2016 in #181

sahinyesim sahinyesim May 02
Çok güzel başladı. Yazım hatası yok ve tek kelimeyle bayıldım.... ♡♥♡♥
CLSN1997 CLSN1997 Nov 14
acaba bu kutay anka mi yada anka kız ismi mi ay anlamadim ama neyse
Anka zaten küllerinden doğar yani kuş olan Anka😂😂😂
CLSN1997 CLSN1997 Nov 14
bu kız da kutayin yanında kala kala  psikopatlasmaya başladı
HilalGn5 HilalGn5 Apr 06
Gerçekten beğendim. Çok heyecanlı başladı.  Sanki anka bomba gibi geliyormuş gibi. Başarılı olacağın zaten belli ve inşallah böyle devam edersin cnm. Voten bol olsun. Gagshdhhdb
Ve Elif Kutaya karşı bir aşk beslemeye başladı😂😂😂